Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Sırala
Filtrele
0 Tur Bulundu
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula

Ucuz Gemi Turları Fiyatları

Seyahat tutkunlarının yeni gözdesi Cruises, masmavi denizde seyahat etmenizi sağlıyor. Farklı güzergâhlardaki açık deniz tatil yolculuklarında, birden fazla ülkeyi ziyaret edebilir ve sakin bir deniz atmosferinde dinlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Cruises Turları Fiyatları 

Cruises dünyayı gezmek, farklı ülkeleri görmek ve denizin tadını çıkarmak isteyen tatilciler için mükemmel bir seçim. Yurt içi ve yurt dışında başlayan, farklı ülke ve kültürleri tanıma fırsatı sunan yolculuklar; Singapur, Karayipler, Akdeniz ülkeleri, Moskova veya Güneydoğu Asya gibi coğrafi bölgelere göre düzenlenmiştir. Turlar, kalkış saatlerinden uçuş saatlerine kadar tüm detayları kapsadığı için planlama ve ulaşım derdi olmadan seyahat etmenizi sağlar. Güneş ve deniz eşliğinde konforlu bir yolculuk sunan tatilcilere dünyayı zahmetsizce görme fırsatı veriyor. 
 

Ucuz Cruise Turları Fiyatları 
 

Tekne Turu fiyatları yurt içi vize ve vizesiz yolculuk şeklinde düzenlenen gezinin hizmet paketine göre değişmektedir. Gezi fiyatları, güzergahların mesafesine ve kapsamına bağlı olup, gemide ve otellerde kalış süresi, ikramlar, rehberlik hizmetleri, liman ve havalimanı vergileri gibi giderlere göre değişiklik göstermektedir. Yurtdışı seyahatlerinizde özellikle daha uzun süreli konaklamalar için dinlenme ve farklı kültürleri tanıma fırsatı sunan turları inceleyebilir, ayrıca gemi yolculuklarında sunulan hizmetleri inceleyebilirsiniz. 

Gemi Turları 

Ucuz Gemi Turları, Akdeniz ülkelerinden başlayarak çeşitli güzergahlarda düzenlenmektedir. Belirlenen bir kalkış noktasına varış ile başlayan ve ardından seyir ile başlayan seferler; İtalya, İspanya, Fransa ve Milano'daki limanları ziyaret eden tatilciler için uygun bir rota sunuyor. Aynı zamanda ucuz yolculuklar, deniz yolculukları ile tüm gün denizin tadını çıkarma ve gemi aktivitelerinden yararlanma fırsatı verir. Gemi ikramları ve animasyon gösterileri ile limana yanaşılmadığı günlerde de eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Tura dahil olan hizmetlere ek olarak liman ve havalimanı vergilerini de içeren bir tur ile formaliteler olmadan dinlenebilirsiniz. 


Yunan Adaları Gemi Turları 

 

Akdeniz Turu; Patmos, Girit, Santorini, Atina ve Mikonos gibi Akdeniz limanlarını ziyaret ediyor. Akdeniz'in masmavi sularının keyfini Türkiye'den yapılan geziler kapsamındaki gezilerde çıkarabilirsiniz. Rehberli turlar Yunan kültürünü tanımanızı sağlarken detaylı günübirlik geziler keyifli bir tatil geçirmenizi sağlar. Aynı zamanda turun vize hizmetleri içerip içermediğini kontrol ederek seyahatinizi planlayabilir, ada turları için ön rezervasyon seçeneklerini kullanabilirsiniz. Erken Rezervasyon Turları seçeneklerini takip ederek istediğiniz turu indirimli fiyattan satın alabilirsiniz.

 

İstanbul Çıkışlı Gemi Turları

 

İç hat seferleri genellikle İstanbul limanından hareket etmekte olup, İstanbul çıkışlı gemi seferleri rotaya göre değişiklik göstermektedir. İstanbul Akdeniz Turları; Cenova, Roma ve Marsilya gibi limanları ziyaret ederek bölgenin ünlü şehirlerini ziyaret etmenizi sağlar. Ayrıca İspanyol Akdeniz turlarında Akdeniz kültürünü yaşatan farklı ülkeleri görme fırsatı da veriyor. Moskova'da eyerli bir tatili turlarla geçirebilseniz de çevre turları ve şehir ziyaretleri ile tatilinize renk ve hareket katmak mümkün. Deniz gezilerinin yanı sıra İstanbul çıkışlı gezilerde Ren ve Tuna boyunca geziler düzenlenmektedir.