Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Sırala
Filtrele
1 Tur Bulundu
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula
TUR KODU: SK-M1

Maldivler Turu 5 Gece - Herşey Dahil

Herşey Dahil Konaklama

Ucuz Maldivler Turları ve Maldivler Tatil Fırsatları

Maldivler’de gezi, balayı tatili için giden yeni evli çiflerin hayali olmaktan daha fazlası. Maldivler’in köklü bir tarihi olmamasına rağmen sahip olduğu sonsuz görünümlü masmavi denizi, bu denizde vakit geçirebileceğiniz ile evli çiftler dışında da tatil yapabilecekler için de tercih edilebilen bir destinasyondur. Maldiv’lerde uygun fiyatlı tatil yapmak da mümkün. Maldivlerde balayı da keyifli olacaktır.

Maldivler Nerede? Nasıl Gidebiliriz?

Maldivler Hint okyanusunda bulunuyor. 1200 adadan oluşan bir ülke. Hindistan’ın güneyinde, Sri Lanka’nın güneybatısında bulunmaktadır. İstanbul’dan gidecekseniz THY ile aktarmasız uçabilirsiniz. İndirim sezonunda son derece ucuz fiyatlara Maldiv uçak bileti edinebilirsiniz. Maldivler oteli 'nizi araştırırken konumuna öncesinde bakmanız daha iyi olacaktır, çünkü yer bulmak hayli karışık hale gelebilmekte.

Maldivler Türk Vatandaşlarından Vize Talep Ediyor mu?

Maldivler'e Türk vatandaşları vizesiz girebilmektedir. Ülkeye indikten sonra bir ay boyunca Maldivler’de dilediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz.

Maldivler’de Ucuz Tatil Nasıl Yapılır?

Maldivler denilince turkuaz masmavi deniz ve bembeyaz kumlar akla gelse bile, bu tatil için çok maliyet ayırmadan da bu muhteşem geziyi yapabilirsiniz. Maldivler turu ve fiyatları 2022 'e turistlerin tercihlerine lüks evler veya villalar hayal ediyorsanız bunlara uygun ve erken rezervasyonlu fiyatlarımızla rezervasyon yaptırabilirsiniz.  Maldivler turları uygun olsun diyorsanız yerel adalara bakmalısınız bu sizi cezbedecektir. Yerel halk ile iç içe olacaksınız ve yeterli güzel ortam burada da mevcut. Buralarda otelin geceliği kişi başı 90 $ ile120 $ arasındadır ve bu fiyatlara 25 dolar da vergi eklenmektedir.

Öğle ve aksam yemeği için kişi başı olarak 15$ ödüyorsunuz bunlarla ile beraber 180$ fiyat çıkabilir. Aktivitelere katılmak için de ayrı bir fiyatlandırma alacaksınız. Adaya ulaşım tek yön tek kişi ücreti 35$, iki kişi beraber 120$ ulaşım fiyatı olarak düşünürsek; İki kişi 980$ her şey içinde, yol masrafı hariç Maldivler fiyatlandırmasını yapabilirsiniz.

Uçak biletini de sezon indirimlerini takip ederek 450-500$ aralığında bulabilirsiniz. Yerel adalarda tatil yaparak en fazla 2100$’a her şey içinde 5 günlük bir Maldivler gezisi yapabilirsiniz. Diğer adalarda konaklamak isterseniz maliyetinizi en az 1000$ artırmanız gerekiyor, belki de 1000$’dan daha fazlaya mal olabilir.

Maldivler Halkı Nasıl İnsanlar?

Maldivler turu yaparken fark edeceksiniz ki halkı çok içten, samimi ve arkadaş canlısı, aslında Akdeniz insanına benziyorlar. Halk ulaşım aracı olarak genellikle bisikletleri tercih ediyor en çok da kadınlar çocuklarını arkaya alarak ulaşımını gerçekleştiriyor. Maldivler halkının genelini dindar Müslüman kesim oluşturuyor. Yerel adalarda konaklamanın bazı olumsuz noktaları da mevcuttur. Bunlardan biri her yerde yüzmek için mayo giyemiyorsunuz. Mayo giyebileceğiniz özel plajlar da mevcut ve sadece o bölgede bu tarz kıyafetler giyebiliyorsunuz. Diğer bir konu ada da alkol tüketiminin yasak olması.

Maldivler’de Nasıl Güzel Tatil Yapılır?

Maldivler’de herkesin bildiği gibi masmavi deniz, kum ve güneşin keyfi çıkartılır. Ek olarak da çeşitli faaliyetlere katılabilirsiniz. Bu adada kesinlikle mavi deniz içinde huzuru bulacaksınız.