Bayram Turları Kampanya
Hakkımızda

Tatilmil, 20 yıllık birikimi ve deneyimi temel alarak kurulmuş olan bir turizm markasıdır ve Habay Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde faaliyet göstermektedir. Kosgeb Destek Programı kapsamında desteklenen Tatilmil, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği'ne (TURSAB) kayıtlı olan 13628 A grubu bir tur operatörüdür. Misafirlerimize unutulmaz tatil anları yaşatmak amacıyla uzman kadromuzla hizmet verirken, sosyal sorumluluk projelerine de önem veriyoruz. Şirketimiz, kuruluşundan bu yana elde ettiği gelirin bir kısmını sokak hayvanlarını desteklemek için kullanmaktadır.

 

Sunduğumuz Hizmetler 

• Yurt içi ve Yur dışı Turlar,
• Gemi Turları,
• Yurt içi ve Yurt dışı Otel Rezervasyonu,
• Uçak Bileti,
• Vize Hizmeti,
• Araç Kiralama,
• Seyahat Sigortası,
• Kurumsal Hizmetler

 

Sunduğumuz hizmetler ile en iyi seyahat programlarına tek bir yerden, en uygun fiyat garantisi ile erişme imkanı sağlamaktayız. Binlerce konaklama seçeneği, en güvenilir iştiraklerimiz tarafından özenle hazırlanan yurtiçi ve yurtdışı tur paketleri ile ihtiyacınız olan tüm tatil seçeneklerini tek bir platformda sizlere sunuyoruz ve unutamayacağınız tatil planlarınıza öncülük ediyoruz. Bununla birlikte Kurumlara ve Kamu Kuruluşlarına; kurumsal etkinlikler, toplantılar, kongre organizasyonları, ürün lansmanları, konferanslar, teşvik gezileri ve spor etkinlikleri gibi farklı alanlarda tam kapsamlı ürün ve çözümler sunmaktayız. 

 

Misyonumuz:

Misafirlerimize en kaliteli ve memnuniyet odaklı tatil deneyimini sunmak; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sektörde öncü bir konumda yer almak.

 

Vizyonumuz:

Tatilmil olarak, geniş hizmet yelpazemizle müşterilerimize her türlü seyahat ihtiyacında tek noktadan erişim sağlamak; güvenilirlik, şeffaflık ve yenilikçilik ilkelerimizle sektörde lider bir konumda bulunmak.

 

Neden Tatilmil?

Tatilmil.com olarak, bugüne kadar milyonlarca bireysel ve kurumsal misafirimizi tatil hizmetiyle buluşturduk. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederek, misafirlerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşıladık ve sektörde hızla öne çıktık. Geniş hizmet yelpazemizle her türlü seyahat ihtiyacınıza cevap veriyor, müşterilerimize en iyi deneyimi sunuyoruz.

 

Güvenli Rezervasyon:

Tatilmil, TURSAB'a üye resmi bir firmadır (Belge No: A13628) ve sitemizde yapılan tüm işlemler GeotrustRapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 2048 bit koruma ile şifrelenerek iletilir ve SSL bağlantısının aktif olduğunu, kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfada tarayıcınızın adres çubuğundaki kilit simgesinden anlayabilirsiniz. Üyelik ve kişisel bilgileriniz gizli tutulur ve SSL yazılımlarıyla güvenli bir şekilde iletilir.

 

Ticaret Sicil Bilgileri
Firma Ünvanı             : Habay Turizm ve Ticaret A.Ş.
TÜRSAB Belge          : Habay Turizm - 13628
Vergi Dairesi ve No   : Küçükyalı / 4541769205
Ticaret Odası             : İstanbul Ticaret Odası
Ticaret Sicil No          : 319455-5
Mersis No                   : 0454-1769-2050-0001
KEP Adresi                 : [email protected]
ETBIS No                    : 5134000502466120

 

İletişim Bilgileri
Adres                        : Altayçeşme Mah. Zeytindalı Sok. Tango Arjaan by Rotana Hotel C23 K17 Maltepe/İstanbul
Telefon No                : 0850 474 1884
E-Posta                     : [email protected]