Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

Biz Kimiz?
Turizmdeki tecrübelerine dayanarak 2019 yılında HABAY TURİZM ve TİCARET A.Ş. firmasının resmi markası olarak kurulan tatilmil.com, online bir turizm portalıdır.  KOSGEB Kadın Girişimci Destek Programı kapsamında desteklenen tatilmil, siz değerli misafirlerimize tatil anılarınızda eşlik etmek için uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

Sunduğumuz Hizmetler 
Yurtiçi ve yurtdışı otel, uçak bileti, turlar, araç kiralama, sigorta ve aktiviteler dahil en iyi ortak seyahat programlarına tek bir yerden, en uygun fiyat garantisi ile erişin.  358.000'in üzerinde konaklama seçeneği, özenle seçilen en güvenilir iştiraklerimiz tarafından hazırlanan paketlerle binlerce tatil seçeneklerini sizlere sunuyoruz ve unutamayacağınız tatil planlarınızda öncülük ediyoruz.  

 

Neden Tatilmil.com? 
"Tatilin Bizden" sloganı ile yola çıktığımız Tatilmil.com 'da yapacağınız tatil rezervasyonlarınızda üye hesabınızda mil puan biriktirme imkanına sahip olacaksınız. Millerinizi ister bir sonraki rezervasyonlarınızda indirim olarak kullanın, isterseniz millerinizi biriktirip bedava tatil rezervasyonu yaptırmanın keyfini yaşayın.

 

Güvenli Rezervasyon Yapabilir miyim? 
Tatilmil.com TURSAB'a (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üye resmi bir firmadır. (Belge No: A13628). Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm işlemleriniz GeotrustRapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 2048 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının hangi durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz. Web sitemize kayıt olurken kullandığınız üyelik ve kişisel bilgileriniz gizli tutulmakta olup sizin onayınız dışında hiç kimseyle paylaşılamaz. SSL yazılımları, müşteri-işletme-banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan zor olan 2048 bit teknolojileriyle şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Tatilmil.com 100'ün üzerinde uluslararası en güvenilir tedarikçi firmalar ile iştirak halindedir ve bu hizmetleri tek bir portal üzerinden sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke alarak, sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.