Hakkımızda

Turizmdeki tecrübelerine dayanarak 2019 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan tatilmil.com, online turizm portalıdır.  Sosyal sorumluluk projelerine öncelik veren şirketimiz elde ettiği gelirler sayesinde sokak hayvanlarına destek vermektedir ve hiçbir zaman minik patilerimizi unutmayacaktır. Yarı ticari, yarı sosyal sorumluluk projesi kapsamında kurduğumuz şirketimizde, büyüdükçe sosyal sorumluluk proje alanlarımızı genişletmeyi ve bu konuda öncülük etmeyi hedefliyoruz.  

 

Sunduğumuz Hizmetler 
Yurtiçi ve yurtdışı otel, uçak bileti, turlar, araç kiralama, sigorta ve aktiviteler dahil en iyi ortak seyahat programlarına tek bir yerden, en uygun fiyat garantisi ile erişin.  358.000'in üzerinde konaklama seçeneği, özenle seçilen en güvenilir iştiraklerimiz tarafından hazırlanan paketlerle binlerce tatil seçeneklerini sizlere sunuyoruz ve unutamayacağınız tatil anılarınıza öncülük ediyoruz.  

 

 

Neden Tatilmil.com? 
"Tatilin Bizden" sloganı ile yola çıktığımız Tatilmil.com 'da yapacağınız tatil rezervasyonlarınızda üye hesabınızda mil puan biriktirme imkanına sahip olacaksınız. Millerinizi ister bir sonraki rezervasyonlarınızda indirim olarak kullanın, isterseniz millerinizi biriktirip bedava tatil rezervasyonu yaptırmanın keyfini yaşayın. Tatilmil, mil puan dağıtma konusunda cimri olmayacaktır. 

 

 

Güvenli Alışveriş Yapabilir miyim? 
Tatilmil.com TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) A sınıfı Seyahat Acentesi İşletme Belgesi'ne sahiptir. Online yapacağınız alışverişlerde 3D Güvenlik Sistemi kullanılmakta ve uzman yazılım ekibimiz tarafından teknolojik gelişmeler yakından takip edilmektedir. Tatilmil.com 100'ün üzerinde uluslararası tedarikçi firma ile iştirak halindedir ve sizlere onların ürünlerini tek bir portal üzerinden sunmaktadır. Her zaman önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir. Çünkü size değer veriyoruz. Muhteşem anılarla dolu keyifli bir tatil geçirmeniz için uzman ekibimizle sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.