Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Turizm sektöründe yaklaşık 20 yıllık bir tecrübeye dayanarak kurulan Tatilmil.com, Habay Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi markasıdır. Kosgeb Destek Programı kapsamında desteklenen Tatilmil, TURSAB'a (Türkiye Seyahat Acenteler Birliği) kayıtlı 13628 A grubu bir tur operatörüdür. Siz değerli misafirlerimize tatil anılarınızda eşlik etmek amacıyla uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Sosyal Sorumluluk Projelerine önem veren şirketimiz; kurulduğundan bu yana elde ettiği rezervasyon gelirlerinin bir kısmı ile sokak hayvanlarını desteklemektedir. 

Sunduğumuz Hizmetler 

  • Yurt içi ve Yur dışı Turlar,
  • Gemi Turları,
  • Yurt içi ve Yurt dışı Otel,
  • Uçak Bileti,
  • Vize Hizmeti,
  • Araç Kiralama,
  • Seyahat Sigortası

    Sunduğumuz hizmetler ile en iyi seyahat programlarına tek bir yerden, en uygun fiyat garantisi ile erişme imkanı sağlamaktayız. Binlerce konaklama seçeneği, en güvenilir iştiraklerimiz tarafından özenle hazırlanan yurtiçi ve yurtdışı tur paketleri ile ihtiyacınız olan tüm tatil seçeneklerini tek bir platformda sizlere sunuyoruz ve unutamayacağınız tatil planlarınıza öncülük ediyoruz. Bununla birlikte Kurumlara ve Kamu Kuruluşlarına; kurumsal etkinlikler, toplantılar, kongre organizasyonları, ürün lansmanları, konferanslar, teşvik gezileri ve spor etkinlikleri gibi farklı alanlarda tam kapsamlı ürün ve çözümler sunmaktayız. 

 

Neden Tatilmil.com? 

Bugüne kadar Tatilmil.com ile hem yurtiçi, hem yurtdışında milyonlarca tekil ve kurumsal misafirlerimize tatil hizmeti verdik. %100 müşteri memnuniyeti ilkesi kapsamında bizleri tercih eden misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, en kaliteli hizmeti sağladık. Yapılan anket ve araştırmalarda misafirlerimizin en memnun kaldığı Turizm şirketleri konumunda kısa sürede yerimizi aldık. Geniş hizmet çeşitliliğimiz ile tüm misafirlerimizin ihtiyaçlarına tek bir kanaldan erişebilmelerine imkan sunmaktayız. 

Güvenli Rezervasyon Yapabilir miyim? 

Tatilmil.com TURSAB'a (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üye resmi bir firmadır. (Belge No: A13628). Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm işlemleriniz GeotrustRapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 2048 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının hangi durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz. Web sitemize kayıt olurken kullandığınız üyelik ve kişisel bilgileriniz gizli tutulmakta olup sizin onayınız dışında hiç kimseyle paylaşılamaz. SSL yazılımları, müşteri-işletme-banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan zor olan 2048 bit teknolojileriyle şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır.