Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Sırala
Filtrele
38 Tur Bulundu
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula
%50 Şimdi, Kalanı 30 Güne Öde!
TUR KODU: TR-KİT

Klasik İtalya Turu - PGS ile 7 Gece (BGY-FCO) - 2024

Milano, Venedik, Floransa, Roma şehir turları dahil.
%50 Şimdi, Kalanı 30 Güne Öde!
TUR KODU: İST-Mİ02

Motto İtalya Turu - PGS ile 7 Gece 8 Gün

Milano Outlet Turu Dahil
%50 Şimdi, Kalanı 30 Güne Öde!
TUR KODU: İST

Motto İtalya Turu - PGS ile 7 Gece 8 Gün (2024)

Floransa, Napoli, Portofino, Pisa ve Milano Turları Dahil
%50 Şimdi, Kalanı 30 Güne Öde!
TUR KODU: TRV-Dİ1

Deluxe İtalya Turu - PGS ile 7 Gece 8 Gün / TÜM TURLAR DAHİL

96 Saate Kadar Kesintisiz İptal Güvencesi
TUR KODU: TR-B

Büyük İtalya Turu - THY ile 7 Gece 8 Gün (NAP-LJU)

Napoli, Roma, Floransa, Milano, Venedik, Ljubljana şehir turları dahil
TUR KODU: TRV-ML

İTALYA & FRANSA TURU (Milano, Nice, Marsilya) - PGS ile 5 Gece

Bergamo gidiş - Marsilya dönüş
%50 Şimdi, Kalanı 30 Güne Öde!
TUR KODU: TRVZ2

Klasik İtalya Turu - PGS ile 7 Gece 8 Gün (BGY-FCO)

Milano Gidiş, Roma Dönüş
TUR KODU: TR-RTF

Yılbaşı Roma Turu - Freebird ile 3 Gece 5 Gün

Panoramik Roma şehir turu dahil
 • 3 Gece 5 Gün
 • 29.12.2023
 • Freebird Havayolları
 • İstanbul Çıkışlı
 • Diğer Tarihler
 • Roma
TUR KODU: TRVZ

Klasik İtalya Turu - PGS ile 7 Gece 8 Gün (FCO-BGY)

Roma, Floransa, Venedik ve Milano şehir turları dahil.
%50 Şimdi, Kalanı 30 Güne Öde!
TUR KODU: TR-KİT2

Klasik İtalya Turu - PGS ile 7 Gece (FCO-BGY) 2024

Roma, Floransa, Venedik ve Milano şehir turları dahil
%50 Şimdi, Kalanı 30 Güne Öde!
TUR KODU: AD-İF

İtalya & Fransa & İspanya Turu - THY ile 7 Gece 8 Gün

Bologna, Milano, Nice, Marsilya, Barcelona Şehir Turları Dahil
TUR KODU: EM-İS

Otobüslü Güney İtalya ve Sicilya Turu - 6 Gece 10 Gün

 • 6 Gece 10 Gün
 • 29.09.2023
 • Otobüs ile
 • İstanbul Çıkışlı
 • Diğer Tarihler
 • Selanik -Bari -Taranto - Catania -Palermo - Messina - Calabria - Napoli - Salerno
TUR KODU: TRVF

Klasik İtalya Turu - THY ile 7 Gece 8 Gün (FCO-VCE)

Roma, Floransa, Milano ve Venedik şehir turları dahil.
 • 7 Gece 8 Gün
 • 29.09.2023
 • Türk Havayolları
 • İstanbul Çıkışlı
 • Diğer Tarihler
 • Roma, Floransa, Venedik, Milano
%50 Şimdi, Kalanı 30 Güne Öde!
TUR KODU: TRV1

Espresso İtalya Turu - PGS ile 5 Gece 6 Gün (FCO-VCE)

Venedik, Floransa ve Roma şehir turları dahil.
TUR KODU: OR-SM02

Malta & Sicilya Turu - THY ile 4 Gece 5 Gün (Tüm Turlar Dahil)

BABA Filminin Çekildiği Yeri, ETNA YANARDAĞI'nı Göreceğiz.
 • 4 Gece 5 Gün
 • 05.10.2023
 • Türk Havayolları
 • İstanbul Çıkışlı
 • Diğer Tarihler
 • Catania, Etna, Savoca, Taormina, Messina, Siracusa, Noto, Malta, Gozo Adası, Victoria Rabat, Xelendi, Mgarr, Mosto, Mdina, Valetta (Game Of Thrones), Marsaxlokk
38 turun 15 tanesini görüntülediniz

Harika İtalya Turu Programı

İtalya, karakteristik yaşam tarzı ve Sicilya ve Toskana gibi sembolik bölgeleri ile tatil için rüya destinasyonlarından biridir. Deniz kenarında, lagünde veya iç kesimlerde, ilk bakışta büyüleyen bir ülkedir. İtalya turu, dağları ve harikaları keşfetmenizi sağlayacaktır; ortak noktalar ise, çok zengin ve çeşitli lezzetli gastronomi ve büyüleyici tarihi binalardır.

Özellikle ilk kez İtalya'ya seyahat ettiğinizde, önce hangi İtalyan şehirlerini ziyaret etmeniz gerektiğini bilmeniz son derece önemlidir. Bu konuda Roma Venedik turu kapsamında nereleri ziyaret etmeli siniz? Milan'ı mı ziyaret etmelisiniz? Floransa'yı mı ziyaret etmek gerekli? İtalya haritasında kaybolursunuz. Bu konuda deneyimli ve yaratıcı ekibimiz ile harika bir İtalya Turu sizi bekliyor.

 

İtalya Turu Programı 

İtalya gezinizi organize etmekle kalmayız, yapacağınız bir gezide yolunuzu bulmanıza yardımcı oluruz. İtalyan yarımadası, Kuzey İtalya'dan Güney İtalya'ya kadar birçok sembolik yerde bol miktarda bulunan Avrupa kültürel zenginliklerini en uygun ve ekonomik İtalya turu ile keşfedebilirsiniz. 

Tarihi miras, UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak sınıflandırılan çok sayıda anıt, antik kalıntılar ve Akdeniz'in veya Adriyatik Denizi'nin plajları tüm heybeti ile ayaklarınızın altındadır. İster birkaç günlüğüne ister birkaç haftalığına İtalya'ya gitmek istiyorsanız, seyahatinizi tercihlerinize göre uyarlamanız gerekir.
 
Her İtalyan şehrinin hem kültürel hem de mutfak açısından kendine has özellikleri ve spesiyaliteleri bulunmaktadır. Bu konuda en iyi ve en doğru zamanı geçirmek için planlı İtalya turları harika zaman geçirmenizi sağlıyor. 

 

İtalya Turları - İtalya Şehri 

Günümüzde ebedi şehir olarak da adlandırılan İtalyan başkenti, Klasik İtalya Turu olarak ilk ziyaret edilmesi gereken İtalyan şehridir. Medeniyetlerin beşiği olan şehir, Roma İmparatorluğu'nun ihtişamını anımsatan antik kalıntılar ve tarihi merkezin kalıntılarıyla doludur, ancak aynı zamanda şehre benzersiz bir hava katan modern dönem mimarisi ile kaplıdır.

Hem gece hem de gündüz Roma yaşamına aşık olmamak imkansızdır. Muhtemel ziyaretler programımızda: Kolezyum, Roma Forumu, Aziz Petrus Bazilikası, Trevi Çeşmesi, Panteon, Vatikan Müzeleri, Sistine Şapeli, Villa Medici, Aziz Petrus Meydanı yer alır. Roma kesinlikle ziyaret edilecek en fazla alanın olduğu şehirdir.

Bu konuda gezi programımızda Klasik İtalya Turları çok büyük önem taşır. San Nicola Bazilikası'nı ve San Sabino'nun beyaz katedralini ziyaret etme fırsatını yakalayacağınız İtalya turunda Bari'nin simgesi olan aynı adı taşıyan kalenin bulunduğu Castello Normand-Souabe semtini de ziyaret edebilirsiniz. 

 

İtalya -Venedik Turu 

Genel olarak İtalya Venedik Turu harika bir deneyim yaşatmaktadır. Bu konuda gezi programımızda harika yerler ve manzaralar yer alır. Venedik, su boyunca romantizm yaşayacağınız, özellikle çiftlerin su kıyısındaki ünlü şehir Venedik'i tanıtmaları harika bir atmosfer olmaktadır.

Serenissima, Veneto'da tamamen kazıklar üzerine inşa edilmiş ve üzerinde gondol gezintisi yapmanın mümkün olduğu ünlü büyük Kanal tarafından ikiye ayrılmış bir turizm merkezidir. Doge Sarayı (Dükler antik Venedik Cumhuriyeti'nin ilk yargıçlarıydı) veya ünlü Ahlar Köprüsü'nün bulunduğu San Marco Meydanı gibi birçok simgesel yer görülmeye değerdir.

Genel olarak Venedik turu romantizm için ideal bir gezidir. Dünyada hiçbir şeyin eşi benzeri olmayan eşsiz bir yer olmasıyla ünlü olan Venedik yemek yönünden de çok zengin içeriklere sahiptir. 

 

Venedik Turu Genel Kapsamları 

Şubat ayı sonunda Roma Venedik turu planlıyorsanız ve şehri ziyaret ederseniz, tipik maskeleri ve eşsiz atmosferi ile ünlü Venedik karnavalı ile karşılaşabilirsiniz.

Venedik, olağanüstü manzaraya sahip ve sanatın her yerde mevcut olduğu bir şehir olan Padua'dan uzak değildir. Venedik'in alışılmadık yüzünü keşfetmek istiyorsanız, bir kano kiralayıp, küçük sokaklara fırlayan vaporettoları takip edebilirsiniz.
 
Çift olarak İtalya balayı turu veya arkadaşlarla manzara değişikliği garantili bir Roma turu olmaktadır. Bizimle en uygun fiyatlarla en dolu tatili geçirmiş olursunuz. 

 

İtalya Turu - Verona

Verona, Garda Gölünden çok uzak olmayan trajik aşıkların şehridir ve eşsiz bir cazibeye sahiptir. Tam bir ortaçağ kasabası olan bu kasaba İtalya turu kapsamındadır. Verona'ya giderseniz, birçok yeri ziyaret edebilirsiniz.

Roma arenaları, San Zeno Maggiore Kilisesi, Piazza dei Signori, Scaliger Kemeri, Piazza delle Erbe, Castelvecchio (müstahkem bir kale), Juliet'in Evi, Dante'nin Heykeli.

İtalya'nın en güzel şehirlerinden biri olan bu pitoresk, romantik ve tarihi şehri çok seveceksiniz. Aynı zamanda eşsiz Roma turları ile en romantik gezi programına sahip olacaksınız. 

 

Eşsiz Manzaraya Sahip Cinque Terre

Cinque Terre, kayalıklara tünemiş köyler sizi şaşkına uğratacaktır. Cinque Terre, kıyıda yer alan ve güzelliği dünya çapında bilinen bir grup köydür. İnsan ve doğa arasındaki uyumun gerçek bir simgesi olan bu balıkçı köyleri, kayalıkların kenarlarında dengelenmiş, sadece turistleri şaşırtabilecek muhteşem bir ortam oluşturuyor.

Bu 5 köy Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola ve Riomaggiore'dir. Cinque Terre kıyısı açıkça bir UNESCO Dünya mirası alanıdır ve sokaklarını dolduran büyük turist akınına rağmen, manzara hala görülmesi gereken bir şeydir.
 
Çevredeki doğanın güzelliğine hayran olmak için yürüyerek hareket etmeniz şiddetle tavsiye edilir. İtalya gezilerimizde her alanı görmenizi sağlarız e verimli bir İtalya turu geçirmiş olursunuz. 

 

İtalya Turu- Napoli

Napoli, tarih ve pizzası ile ünlü İtalya'nın güneyinde, Campania'da bulunan bir şehirdir. Başarılı bir İtalya gezisinin vazgeçilmez bir unsuru olan Napoli turu, popüler, coşkulu ve tutkulu olmasıyla da ünlüdür. Buraya sadece pizza yemek için gelebilirsiniz, dünyanın en iyisi pizzasını yiyebilirsiniz.

Ancak Napoli'nin Pompeii'ye doğrudan yakınlığı, Sorrento, volkanik Ischia adası ve ünlü Capri gibi başka önemli değerleri de vardır. Ayrıca şehir, Amalfi Sahili'nin ve muhteşem plajlarının kenarında yer almaktadır. Bu konuda Amalfi kıyıları turu programımızın en iç açısı planlaması içinde yer alır. Bu kapsamda Amalfi turu ile harika bir İtalya gezisini yaşamış olursunuz. 

 

İtalya-Torino Şehri 

Torino, İtalya'nın çikolata başkenti ve çok ünlü bir futbol kulübünün yeri olmasıyla ünlüdür. Piedmont bölgesinde yer alan muhteşem bir şehirdir. Torino ziyaret programımızda şunlar vardır:

 Piazza San Carlo
 Piazza Castello
 Mole Antonelliana'daki Sinema Müzesi
 Palazzo Madam
 Palazzo Reale
 Mısır Müzesi
 Vaftizci Yahya Katedrali
 
 Torino geceleri de ziyaret edilebilecek bir şehirdir. Aynı zamanda gece aydınlatması şehrin mimarisini vurgular ve bu da onu gerçek bir ışık şehri yapar. 

 

İtalya - Cenova Turu 

Cenova, İtalya'nın en ünlü limanıdır. Venedik veya Floransa gibi şehirlerden çok daha az turistik olan Cenova, İtalya'da tatil yapmak için ideal bir yerdir. Liguria'da bulunan Cenova, geçmişte güçlü bir denizcilik imparatorluğu olarak ün yapmış ve bugünün tarihi mirasını oluşturan izlerini korumuştur. Üstelik Kristof Kolomb'un şehridir.

Şehir, kentsel ve kıyı gibi çeşitli manzara türleri arasındaki bir karşıtlıktır. İtalyan Rivierası'nda keşfedilecek bir balıkçı köyü olan Portofino'nun yakınında yer almaktadır. İtalya sahili boyunca uzanan Passegiatta Anna Garibaldi boyunca yürüyebilir, harika bir manzara ile karşılaşabilirsiniz.
 
Bu yaya bölgesi Nervi'yi Cenova'ya bağlar. Trenle Genova Nervi'ye gidebilir ve dünyanın en güzel sahillerinden birine hayran kalırsınız. Ayrıca her şeyden uzaklaşmak için harika ve sakin bir alan olarak da düşünebilirsiniz. 

 

İtalya- Milano Turu 

Milano, Kuzey İtalya'da moda ve turizm şehri olarak bilinir. Lombardiya bölgesinde, İtalyan moda başkenti ve turizm için harika bir seçimdir. Alışveriş bağımlısı olan müşterilerimiz tüm paralarını harcama korkusuyla belki de alışverişten uzak durmalıdır. Kültür turizmini sevenler, Milano'nun büyük Gotik katedrali Duomo gibi şehrin birçok tarihi binasına da hayran kalacaklar.

Şubat ayında şehri ziyaret ederseniz, en büyük tasarımcıların koleksiyonlarını sergilemek için geldiği bir etkinlik olan ünlü Milano Moda Haftası'na katılabilirsiniz. Ek olarak, Milanlılar turistleri nasıl karşılayacaklarını bilen, misafir sever bir toplumdur. Milano gezi programımız bu kapsamda çok büyük ilgi görmektedir. 

 

İtalya -Pisa Kulesi Gezisi 

İtalya şehri, eğik anıtı olan Pisa Kulesi ile tanınır, aynı zamanda her yıl çok sayıda turisti ağırlayan bir bölgedir. Genç ve arkadaş canlısı şehir Pisa, tatlı bir yaşam atmosferine sahiptir ve birçok ziyaret imkanı sunar.

 Pisa kulesi
 Piazza di Miracoli
 Pisa Duomo (katedral)
 Pisa Vaftizhanesi
 Pisa Mezarlığı
 Santa Maria della Spina Kilisesi
 
Bu arada, Pisa mükemmel bir İtalyan cazibe merkezi olarak ilgi görmektedir. Ücretler uygun fiyatlıdır ve birçok yol da scooterların uğrak yeridir. Bu deneyimi yaşayana kadar İtalya'nın tadına varamayacaksınız. Arno nehrinin kıyısında dolaşmaya vakit ayırarak, harika bir gün geçirebilirsiniz. 

 

İtalya Floransa Turu 

Floransa'nın tarihi merkezindeki yürüyüş Floransa turu kapsamında, Dante, Michelangelo, Leonardo da Vinci, Botticelli, Galileo ve diğer sanatçıların kentinin tüm sırlarını öğreneceksiniz. Güzergah planlanan saatte Piazza del Duomo'da (Kubbe Meydanı) buluşup Piazza San Marco'ya (Aziz Mark Meydanı) gidilir.

Floransa şehrini keşfetmek için yola çıktığınız zaman Floransa turları kapsamında San Marco Bazilikası'nın tarihini görecek, ardından Floransa'daki ilk Medici Sarayı'na ve Medici Şapeli'ne ev sahipliği yapan San Lorenzo bölgesine gidebilirsiniz.
 
Ayrıca deri eşya ve giyimin yanı sıra hediyelik eşyalarda uzmanlaşmış ünlü açık hava pazarını görme fırsatı da bulacaksınız. Bu kapsamda Venedik Floransa turu ile Floransa'nın amblemini, Santa Maria del Fiore Katedrali'ni göreceksiniz.

 

Floransa Turu Gezileri 

Floransa turu kapsamında; Vaftizhane, Brunelleschi'nin Kubbesi ve Giotto'nun Çan Kulesi de eşsiz seçenekler arasında yer alır. Duomo'nun hemen yanında, Dante'nin evini ve Bargello'yu görebilirsiniz. Daha sonra, burnunu okşarsanız size şans getirebilecek bronz bir domuz heykeli olan Fontana del Porcellino'yu da göreceksiniz.

Palazzo Vecchio'nun güzelliğine hayran olmak için Piazza della Signoria ve Loggia dei Lanzi'ye devam edeceksiniz. Sarayın tarihi hakkında bilgi edinecek ve Loggia'nın açık hava müzesine hayran kalacaksınız. Harika bir Roma Floransa turu ile muhteşem biz tatil geçireceksiniz. 

 

İtalya- Roma Turu Vatikan Gezisi 

Vatikan'ı ziyaret etmeyi planlamıyorsanız, hiçbir Roma turu tamamlanmış sayılmaz. Dünyanın en küçük eyaleti Tiber'in hemen batısında yer alır ve her yıl milyonlarca hacı ve turist tarafından ziyaret edilir.

Çoğu gezgin, Aziz Petrus Bazilikası, Vatikan Müzeleri ve Sistine Şapeli gibi şehrin mutlaka görülmesi gereken yerlerini ziyaret ederken, Vatikan turu kapsamında ziyaret ederken görülecek ve yapılacak çok şey vardır. Vatikan hakkındaki eksiksiz programımız, ziyaretinizi en uygun şekilde organize etmenize olanak sağlayacaktır.

Bu kapsamda Roma Vatikan turu çok geniş bir alana yayılmaktadır. 11 numaralı Vatikan Müzeleri, yüzyıllar boyunca Papalar tarafından toplanan en ünlü tablo, heykel ve sanat eserlerinin birçoğunu barındıran dünyanın en iyi müzeleri arasında kabul ediliyor. 

 

Vatikan'ın En Çok Gezilen Yerleri 

Gezi severlerin çoğunun Vatikan'ı ziyaret ederken görmek istediği başlıca cazibe merkezleri, Aziz Petrus Bazilikası ve Vatikan Müzeleri'dir. Kesin olmak gerekirse, Michelangelo'nun Pietà'sı Aziz Petrus Bazilikası'nın içinde ve Michelangelo'nun tavanını boyadığı Sistine Şapeli Vatikan Müzeleri'nin içini görmek harika bir deneyim olacaktır.

Bu kapsamda Büyük İtalya Turu için en önemli merkezlerin başında yer alır. Aynı zamanda bu gezi alanlarının ikisini de bir günde gezmek çok kolay. O gün için başka bir büyük ziyaret de planlanmaktadır. Puglia kırsalının kalbinde, konik çatılı güzel beyaz kulübeleriyle trulli, Alberobello ve Locorotondo kasabalarını keşfedebilirsiniz.
 

Yavaş yavaş Adriyatik kıyısına yaklaşacak ve Polignano A Mare, Ostuni veya Otranto'nun küçük sokaklarında dolaşabilirsiniz. Aynı zamanda Barok ve Rokoko tarzında eksantrik binalara sahip muhteşem şehirler olan Lecce ve Martina Franca'ya da ulaşabilirsiniz. 

 

İtalya Turu Vatikan Nektopolü 

Vatikan Nekropolü'nü (Scavi) ziyaret etmek italya turu için en önemli yerlerden biri olarak görülür. Scavi turu sizi Vatikan Nekropolü olarak bilinen ve Aziz Petrus'un mezarının olduğu varsayılan yer olan mahzenin altına götüren bir turdur. Nekropolü keşfetmek istiyorsanız, önceden plan yapmalısınız çünkü her gün yalnızca 200 kişinin girmesine izin verilir.

Rezervasyon için grubunuzdaki kişi sayısını, her bir kişinin adını ve soyadını, konuştuğunuz dili, ziyaret etmek istediğiniz gün veya dönem ve Roma'da hangi adreste kaldığınızı belirtmeniz gerekecektir.
 
 Ziyaret saatleri Pazar ve resmi tatil günleri hariç her gün 09:00-17:00 arasındadır. Bütün bu gezi programlarının detayları tarafımızca araştırılarak en uygun şekilde programlanmaktadır. 

 

İtalya Turu- Karnavallar 

Büyüleyici Venedik'in kalbinde, en seçkin karnavallara dahil olmak için Roma Floransa Venedik turu kapsamında Venedik'te, maskeler ve kostümler arasında, çılgın, özgür, kılık değiştirmiş ya da değiştirmemiş şekilde dışarı çıkmaya, dolaşmaya, geçit töreni yapmaya cesaret edebilirsiniz. Bu karnavalların olduğu tarihlerde İtalya turu düzenlemek çok zevkli olacaktır.

Kalabalığa karışmak, komik bir kıyafetin ardından görülmeden, tanınmadan gezmek ya da am tersine zengin ve gösterişli bir elbiseyle kendini göstermek harika bir deneyim olacaktır. Venedik karnavalı Otelden trenle Venedik'e, ardından özel tekneyle Piazza San Marco'ya transfer şeklinde yapılır.

 

İtalya Turu Fiyatları

Genel olarak İtalya turunda Toskana'nın selvi ağaçlarıyla çevrili yumuşak tepeleri sizi karşılar. Floransa, ardından İtalyan göllerinin görkemli manzaraları ile sizi kendine hayran bırakır. Ve son olarak, karnavalıyla ünlü Venedik, kanalları ve gondollarının büyüsüyle harika bir İtalya gezisi ile baş başa kalırsınız.

Peki, İtalya turu fiyatları ne durumda ya da nasıl bir değişkenlik içinde? Bu konuda en uygun fiyat skalamız ile sizin en verimli şekilde zaman geçirmenizi sağlarız. Genelde İtalya turu fiyat çizelgemiz bazı etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Bunun yanında size uygun kampanyalarımız ile İtalya turu her şey dahil fiyatları ile daha uygun seviyelerde tatil planlamaları yapabilirsiniz. 

 

İtalya Turu Fiyat Durumu 

İtalya turu fiyatları çok ekonomik özellikleri ile bütçenize uygun fiyatlar ile size sunulur. Bu kapsamda İtalya turları her şey dahil fiyatlarımız ile en çok gezilebilecek yerleri ve en ekonomik şekilde yapılacak gezi turu planlamasını sağlarız.

Bu konuda balayı için ya da arkadaşlarınız ile tasarlayacağınız İtalya turları fiyatları önceden rezervasyon yaptırıldığı zaman daha doğru fiyat ve zamanlamayı yakalamış olursunuz. Fiyat değişikliklerinden etkilenmez ve en uygun zamanda en doğru fiyatlar ile harika bir gezi programı yakalamış olursunuz.

İtalya turu uygun fiyat ve kapsamlı gezme alanları ile en doğru seçenek haline gelmiştir. Bu kapsamda da pek çok kişinin en fazla tercih ettiği gezi türleri arasında yer alır. Genelde balayı turu planlayan kişileri için Roma turu 3 gece en doğru seçenek diyebiliriz. Doğru bir İtalya gezisi için bizden yardım alabilirsiniz. En doğru planlama ve en uygun fiyatlandırma ile harika bir İtalya turu yaşayabilirsiniz.