Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

TUR KODU: TK1

Kapadokya Turu - 1 Gece Konaklamalı / Her Hafta

 • 1 Gece Konaklama
 • 1 Gece 3 Gün
 • Lüks Otobüsler ile

başlayan fiyatlarla

Kapadokya Turu - 1 Gece Konaklamalı / Her Hafta

Tur Hareket Tarihleri:
Gezilecek Yerler
Tuz Gölü, Aksaray, Ihlara Vadisi, Narlı Göl, Yeraltı Şehri, Nevşehir, Paşabağ, Dervent Vadisi, Ürgüp, Balon Turu, Güvercinlik Vadisi, Üçgüzeller, Uçhisar Kalesi, Çömlek Atölyesi, Göreme Açık Hava Müzesi, Avanos, Onyx Taş Atölyesi, Hacı Bektaş-ı Veli

Tur Programı

  1. Gün
  Gece Yolculuğu

  Araç Kalkış Noktaları:
  22:00 Merter Metro İstasyonu İspark Otoparkı
  23:00 Mecidiyeköy Meydan Otobüs Durakları Yanı Mado Pastanesi Önü
  23:59 Kadıköy Evlendirme Dairesi İspark Otopark Yanı
  00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E 5 Ankara İstikameti)
  00:30 Çayırova Mc Donald's Önü 
  01:15 İzmit Halkevi Durakları
  01:30 Sakarya Berceste Dinlenme Tesisleri
  02:00 Bolu Otogarı
  05:30 Ankara- Söğütözü * Armada alışveriş merkezi karşısı Ulusoy Tesisleri Önü

  Belirtilen araç kalkış noktalarından siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Tatilmil ile Kapadokya Turu için gece yolculuğuna başlıyoruz. 

  2. Gün
  Tuz Gölü – Aksaray - Ihlara Vadisi - Narlı Göl - Yeraltı Şehri- Nevşehir - Paşabağ- Dervent Vadisi – Ürgüp - Şarap Mahzenleri

  Sabahın erken saatlerinde Ankara'ya ulaşıyoruz. Ankara- Söğütözü * Armada alışveriş merkezi karşısı Ulusoy tesisleri önünden saat 05:30’da Ankara'dan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından ülkemizin en büyük ikinci gölü olan Tuz Gölü’nde vereceğimiz kısa fotoğraf molası sonrası kahvaltımızı alıyoruz.  Daha sonrasında ülkemizin en büyük ikinci gölü olan Tuz Gölü’nde vereceğimiz kısa fotoğraf molası sonrası Aksaray üzerinden Türkiye’nin en büyük kanyonlarından biri olan, 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi’ne ulaşıyoruz. Burada Ağaçaltı kilisesini gezerek, Melendiz Çayının oluşturmuş olduğu nehir yatağında yürüyüş yapıyoruz. Verilen serbest zamanda bu cennet bahçesinde fotoğraflarımızı çekiyoruz. Bir sonraki durağımız ise bir yanardağ ağzı olan ve jeotermal suya sahip Narlıgöl olacak. Burada verilen fotoğraf molasını takiben, bölgedeki 104 farklı yer altı şehrinden biri olan Derinkuyu veya Kaymaklı Yer altı Şehrine ulaşıyoruz. Yeraltında bulunan tünelleri gezip anlatımları dinledikten sonra yolumuz bizleri Çardak Köyü üzerinden Ortahisar’a götürecek. Öğle yemeğimizin ardından bir sonraki durağımız üzüm bağları ve üç başlı peri bacaları ile ünlü Paşabağ Vadisi olacak. Burada verilen serbest zamanı takiben sonraki durağımız hayaller vadisi olarak geçen Dervent Vadisi olacak. Burada çekilen birbirinden ilginç fotoğrafların ardından, kesme taş evleri ile meşhur Ürgüp'e ulaşıyoruz. Şehir merkezinde yapacağımız panoramik tur sonrası şarap mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Günümüzün son durağıysa Kapadokya Bölgesi’nin ihracaat pazarında önemli bir yer edinmeye başlayan deri giyim ürünlerini kısa ve şık bir defile dahilinde görebileceğimiz fabrika satış mağazası olacak. Ardından otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde.) Arzu eden misafirlerimizle, Türk gecesine katılmak için lobide buluşuyoruz. (Ekstra, gece hakkında ayrıntılı bilgiyi rehberimiz otobüste verecektir.) Akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Türk gecesine katılmak için (Ekstra) lobide buluşuyoruz. (Gece hakkında ayrıntılı bilgiyi rehberimiz otobüste verecektir.)

  Önemli Not: Ihlara Vadisi ana giriş kapısının çalışmalardan dolayı kapalı olması halinde hava ve yol şartlarının müsaitliği doğrultusunda girişler Belisırma'dan ya da 1 No.lu girişten yapılıp vadi ziyareti gerçekleştirilecektir. Mümkün olmadığı durumlarda vadi girişindeki Selime Manastırı ziyaret edilecektir.

  Sabah Kahvaltısı: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)
  Öğle Yemeği: Keyfi Ala veya Anka Restoran’da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
  Güzergâh: İstanbul- Ankara- Göreme / 745 KM
  Mola Tesisleri: Düzce Tursan Dinlenme Tesisleri, Şereflikoçhisar Ayrancı Dinlenme Tesisleri, Orhan Ağaçlı Tesisleri vb.
  Konaklama Oteli: Seçilen otelde konaklama gerçekleştirilecektir.
  Otele Giriş Saati: 18.00- 19.00

  3. Gün
  Balon Turu - Güvercinlik Vadisi – Üçgüzeller - Uçhisar Kalesi – Çömlek Atölyesi - Göreme Açık Hava Müzesi - Avanos - Onyx Taş Atölyesi - Hacı Bektaş-ı Veli – Ankara – Bolu – Sakarya - İzmit – İstanbul

  Değerli misafirlerimiz; Balon turuna katılmak isteyen misafirlerimizle sabahın erken saatlerinde lobide buluşarak balon kalkış noktasına transferlerini yapıyoruz (Ekstra). Bu unutulmayacak deneyim konusunda genel bilgiyi rehberimiz verecektir. Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, günümüzün ilk fotoğraf molaları Üç Güzeller olarak bilinen peribacaları görüntüsü ile sizleri büyüleyecek. Fotoğraf molamızdan sonra ki durağımız Güvercinlik Vadisi’nde olacak. Uçhisar Kalesi’ni de panoramik olarak görebileceğimiz fotoğraf molası ardından, yöresel ürünleri de bulabileceğiniz, özellikle sütte kavrulmuş kabak çekirdeği alabileceğiniz alışveriş molamızı yapıyoruz. Kapadokya Bölgesi’nin ihracaat pazarında önemli bir yer edinmeye başlayan deri giyim ürünlerini kısa ve şık bir defile dahilinde görebileceğimiz fabrika satış mağazasına uğrayacağız.  Burada geçireceğimiz zamanın ardından Kızılırmak’ın suyu ile kil toprağını birleştiren insanoğlunun 5000 yıldır geçim kaynağı olan çömlekçilik sanatını görmek için çömlek atölyesine gidiyoruz. Geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından kayalık göreme olarak bilinen ve zamanında manastır yaşantısının hüküm sürdüğü Göreme açık hava müzesine gidiyoruz. Burada Hristiyanlık tarihi hakkında verilen bilgilerin ardından verilen serbest zamanda Elmalı Kilise, Çarıklı Kilise, Yılanlı Kilise gibi sayısız kiliseyi gezebilirsiniz. Daha sonrasında mermergiller familyasından olan Kapadokya Bölgesi’nden çıkan Onyx taşının işlendiği atölyeye gidiyoruz. Burada yapılan anlatımlar ardından Avanos üzerinden yolumuza devam ederek Hacı Bektaş ilçesine ulaşıyoruz. Burada Horasan Erenlerinden Hacı Bektaş-ı Veli'nin kurmuş olduğu dergâhı ziyaret ediyoruz. Yapılan anlatımlar ve edilen duaların ardından Kırşehir, Bala, Ankara üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz ve siz değerli misafirlerimizle bir başka Tatilmil organizasyonunda buluşmak dileğiyle gecenin ilerleyen saatlerinde aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

  Sabah Kahvaltısı: Otel'de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
  Öğle Yemeği: Uranos Restaurant menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)
  Güzergâh: Kapadokya Bölge İçi / 35 KM, Avanos – Hacıbektaş / 50 KM, Hacıbektaş – Ankara / 225 KM, Ankara – İstanbul / 450 KM 
  Toplam Tur Mesafesi: 1700 KM Ortalama
  Konaklama Oteli: Bu gece konaklama yoktur.
  Dinlenme Tesisleri: Düzce Tursan Dinlenme Tesisleri vb. Dinlenme Tesisleri
  İstanbul'a Varış Saati: 23.30- 02.00 (Yaklaşık) Varış saati yol ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Tur Fiyatları

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
 • Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menüden Oluşan 1 Akşam Yemeği
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • Araç içi Bardak Su
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı ve Son Gün Akşam Yemeği
 • Müze Kart ( Kültür Ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Kişisel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Türk Gecesi (Kuzu Gecesi)
 • Balon Turu 
 • Seyr-İ Balon Turu
 • Atv Safari 

Önemli Bilgiler

Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dahil olmak üzere 2 Gece 3 Gün olup 1 Gece otel konaklamalıdır.

 • Tur bilgilendirmeniz (rehber bilgisi, araç bilgisi, kalkış noktaları vb.) turunuzun hareketinden 1 gün öncesinde yapılacaktır. Bilgilendirmenin tarafınıza ulaşmaması durumunda lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Tatilmil misafirleri Tatilmil sorumluluğundadır. 
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
 • Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
 • Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
 • 0-6 Yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
 • Haftalık turlarda oturma düzeni sıra kaydırılmak suretiyle rotasyon uygulanır ve bu uygulama en az 4 (Dört) gece konaklamalı turlarda geçerlidir. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
 • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Tatilmil sorumluluğu yoktur.
 • Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu  önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatilmil'de saklıdır. Turun iptali durumunda Tatilmil iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Yeterli katılım oluşmadığında en yakın hareket noktasına biletleme yapılarak misafirlerimizin tura katılımı sağlanabilir. Gidiş-dönüş otobüs biletleri Tatilmil tarafından karşılanır. 

 

MÜZE KART BİLGİSİ
Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir. Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri de dahil değildir (Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müze kart geçerlidir.

KADEMELİ FİYAT SİSTEMİ
Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

ÖĞLEN YEMEĞİ DETAYLARI
2.Gün: Keyfi Ala veya Aydede Restaurant: ( Yöresel Tandır Çorbası, 3 çeşit serpme meze, patates kroket, patlıcan beşamel soslu sebzeli tavuk, tatlı, çay)
3.Gün: Uranos Restaurant: ( Mercimek çorbası, yöreye özel pastırmalı kuru fasulye, pilav, testi kebabı veya tavuk şiş, tatlı veya meyve)
4.Gün: Anka veya Han Restaurant: ( Açık Büfe ) (2 Gece Konaklamalı Turlarda)

TÜRK GECESİ
Kapadokya'ya özgü, kayadan oyma, otantik bir atmosfer içerisinde gerçekleştirilen, Türkiye’nin bütün yörelerine ait halkoyunu figürlerinin başarıyla sergilendiği bu gece sizleri büyüleyecek. Aynı zamanda, dans gruplarına interaktif biçimde de katılabileceğimiz bu gecede eğlenmenin tadına varacaksınız. (Otobüs ile gidiş-dönüş transfer + Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ve Türk usulü mezeler, kuruyemiş, meyve vs. dahil) Türk gecesi Uranos Restaurant’ta gerçekleşiyor. (Bölge yoğunluğu sebebiyle başka bir kaya oyma restaurantta gerçekleştirilebilir.) (Extra)

BALON TURU
Dünya'nın sayılı balon parkurlarından olan Kapadokya sıcak hava balon turunda ulaşılması güç vadilerin içlerine kadar inerek peri bacalarına ellerinizle dokunmanın hazzını yaşayacaksınız. Muhteşem gün doğumunu Erciyes Dağı'nın eteklerinde karşılarken adrenalin bütün vücudunuzu sardığını hissedeceksiniz. Balon turu, gün doğmadan 1 saat önce otelinizden özel servis araçları ile alınmanızla başlıyor. Balon kalkış yerine gelindiğinde, hafif bir kahvaltı yapılıyor. Ardından görevlilerden uçuş hakkında kısa bir brifing alıyoruz. Ve balonun şişirilmesini takiben uçuşa başlıyoruz. Hava ve mevsim şartlarına bağlı olarak 50 dk ile 1 saat 15 dakika sürecek olan bu muhteşem deneyim ardından siz değerli misafirlerin otele bırakılması ile balon turumuzu sonlandırıyoruz. Balon turuna katılmak için rehberlerimizden bilgi alabilirsiniz. (Extra)

BÖLGEDEKİ ALIŞVERİŞ YERLERİMİZ
Halı İçin Bazaar 54, Onyx Taşı İçin Sayan Onyx Taş ve Takı Atölyesi, Çanak Çömlek İçin Hisarönü Art Center, Şarap İçin Turasan Şarapları, Hünkar Kuruyemiş

İKLİM ŞARTLARI
Bölgenin çevresi yüksek dağlarla çevrili olduğundan, denizlerin nemli ılıman havası bölgeye sokulamaz. Bu nedenle bölgede, yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve kar yağışlı karasal iklim hâkimdir. Bölgede, doğuya doğru gidildikçe yüksekliğin artmasına bağlı olarak karasallık derecesi artar ve kış sıcaklıkları çok düşük değerlere ulaşır. İç Anadolu, ülkemizin en az yağış alan bölgesidir. Ortalama yağış 400 mm civarındadır. Bölge, en fazla yağısı ilkbahar aylarında sağanak halinde alır. En kurak mevsim yazdır. Yazların kurak olması ve yaz kuraklığının erken başlaması sebze türü bitkiler üzerinde olumsuz etki yapar. Bölgenin ve ülkemizin en az yağışlı yeri Tuz Gölü çevresidir(320 mm) .Yağışların azlığı bölgenin deniz etkisine kapalı olmasından kaynaklanmaktadır. Denizden gelen nemli hava kütlesi, nemini, dağların denize bakan yamaçlarında yağış halinde bırakır. İç Anadolu Bölgesi'ne doğru eserken artık kurudur.


ÖNEMLİ NOTLAR

*Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Çevre gezilerini kapsamaktadır.
*Mola yerleri: Elmadağ İkbal Dinlenme Tesisleri, Düzce Türsan Dinlenme Tesisleri, Şereflikoçhisar Ayrancı Dinlenme Tesisleri
*Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
*Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sırasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
*Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmil kesinlikle sorumlu değildir.
*Kapadokya Turlarımız bölge yoğunluklarına bağlı olarak mevcut programın içinde gün değişikliği yapılarak aynı programı gerçekleştirir.
*Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. '
*Ek Hizmet Bedelleri Paket (Ulaşım ve konaklama) fiyatın üstüne eklenerek total bir paket halinde taksitlendirilebilir. İndirimli statüsünde olan misafirlerimiz bu bedeli indirimli öderler.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
*Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. '
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

 

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 

>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 

>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Tüm misafirlerimiz, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek rezervasyonunu gerçekleştirmiş sayılır. 

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. EN SON SİRKÜ BİR ÖNCEKİ SİRKÜYÜ GEÇERSİZ KILAR.

Yorumlar

Erkan Cüneyt
Oldukça başarılı ve dolu dolu bir tur. Tavsiye edilir.
23.10.2023
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?