location_on

5* Harmony Of The Seas İle Batı Akdeniz

GEMİ TURLARI İstanbul Barcelona
 • Türk Hava Yolları, İstanbul
 • 7 Gece 8 Gün
 • 18 Temmuz 2021 - 18 Temmuz 2021 arası 4 tur
 • Paylaş

Barselona - Palma de Mallorca (İspanya) Marsilya/Provence (Fransa) La Spezia/Floransa/Pisa/Cinque Terre - Napoli/Amalfi Sahilleri/Capri/Pompeii (İtalya) Barselona (İspanya) 

 

Harmony Of The Seas
Harmony of the Seas 32 ayda yapılmış olup, 362 metre uzunluğunda, 66 metre genişliğinde ve 73 m yüksekliğindedir. Harmony of the Seas, bugüne kadar inşa edilmiş en büyük yolcu gemisi. Toplam 18 katlı geminin 16 katında, yolcuların konaklamaları için kamaralar ve süitler yer alıyor.
Harmony of the Seas için, yüzen bir şehir demek yanlış olmayacaktır. 2.750 kamara geminin 16 farklı güvertesinde konumlandırılmıştır. Ayrıca gemide 20 farklı yemek salonu ile 23 yüzme havuzu bulunuyor. Dev yolcu gemisi pek çok ilke sahip; bunların en başında ise dünyanın denizlerdeki en büyük Ultimate Abyss isimli su kaydırağı geliyor. Dünyanın en büyük cruise gemisi ünvanına sahip olan Harmony of the Seas ile hayatınızda daima anımsayacağınız anılar yaşayacaksınız. 

 

Tur Programı

Gün İstanbul - Barselona, İspanya

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali,  Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 05.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Türk Hava Yolları’nın TK1853 no’lu seferi ile saat 07.25’de Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 10.00’da varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile limanda demirli olan Harmony of the Seas Gemisi’ne transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabininize yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz saat 18.00’de limandan hareket edecektir.

Gün Palma de Mallorca, İspanya

Limana Varış:08.00 / Limandan Hareket:16.00

Gün Provence (Marsilya), Fransa

Limana Varış: 09.00 / Limandan Hareket: 18.00

Gün Floransa & Pisa & Cinque Terre (La Spezia), İtalya

Limana Varış: 08.30 / Limandan Hareket: 20.30

Gün Roma (Civitavecchia), İtalya

Limana Varış: 07.00 / Limandan Hareket: 20.00

Gün Amalfi Sahilleri & Capri & Pompeii (Napoli), İtalya

Limana Varış: 07.00 / Limandan Hareket: 19.00

Gün Denizde Seyir

Tüm gün denizde seyir ve gemi aktivitelerinden yararlanma imkanı.

Gün Barselona, İspanya - İstanbul

Yerel saat ile 05.00’de gemimiz Barselona Limanı’na yanaşmış olacaktır. Sabah gemimizde alınan kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve limanda bizleri bekleyen aracımız ile Barselona Havalimanı’na transfer. Arzu eden misafirlerimiz transfer öncesi ekstra Barselona şehir turuna katılabilir yada transfer sonrası valizlerini havalimanı emanetine bırakarak check-in saatine kadar Barselona’da serbest zaman geçirebilir. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollleri sonrası Türk Hava Yolları’nın TK1856 no’lu seferi ile saat 19.00’da İstanbul Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 23.30’da varış. Turumuzun sonu. 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul - Barselona - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Gemide 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler
 • Havalimanı & Liman vergileri
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • Tecrübeli rehberlik hizmeti (Yeterli kişi sayısı sağlandığı takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti (Çok girişli Schengen Vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaporta vizesiz)
 • Yurtdışı çıkış harcı    
 • Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
 • Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, internet vb.)
 • Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
 • Seyahat sağlık ve iptal sigortası 
 • Geminin servis personeli bahşişleri (101,50 USD / gemide nakit yada kredi kartıyla ödenir.)

 

Fiyat Tablosu

Tur Tarihi Double (Kişi Başı) Single Triple (Kişi Başı) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
18 Temmuz 2021 - 25 Temmuz 2021
Balkonlu Kabin
1.122,00 2.244,00 1.122,00 1.122,00 € 1.122,00 1.122,00 €
18 Temmuz 2021 - 25 Temmuz 2021
İç Kabin
897,00 1.794,00 897,00 897,00 € 897,00 897,00 €
18 Temmuz 2021 - 25 Temmuz 2021
Dış Kabin
972,00 1.944,00 972,00 972,00 € 972,00 972,00 €
18 Temmuz 2021 - 25 Temmuz 2021
Boardwalk Manzaralı Balkonlu Kabin
1.047,00 2.094,00 1.047,00 1.047,00 € 1.047,00 1.047,00 €

Genel Şartlar

5* HARMONY OF THE SEAS
Yapım tarihi: Mayıs 2016
Yolcu sayısı: 7694 kişi
Personel sayısı: 2300 kişi
Tonaj: 227.000 gross ton (Dünya’nın en büyük gemi sınıfı “Oasis Class” a aittir.)
Uzunluk: 362,12 metre
Genişlik: 47, 42 metre
Kabin sayısı: 2793
Yolcu katı sayısı: 15

 

Önemli Not: Yukarıdaki fiyatlar bilgi amaçlı olup, satış anında güncel fiyat listesi ile kontrol edilmelidir.

 

 • Programda belirtilen saatler havayolu ve gemi firmasından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden ötürü gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmayacaktır.
 • Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.
 • Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine maksimum 8 kg ve 40 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet valiz alabilme hakkına sahiptir. Bu valizin izin verilen ücretsiz kilo sınırı havayolu şirketi, uçuş güzergahı ve biletin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Uçuş öncesi lütfen biletinizden veya acentemizden teyit ediniz. 
 • Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik cruise card ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz. 
 • Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, kettle, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası bir çok kabinde kettle mevcuttur.
 • Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.
 • Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kabinize gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan, kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
 • Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü çok kısa sürecek bir güvenlik tatbikatı ve brifingi yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.
 • Gemi yolculuğu sırasında masanızın ilk gün belirlendiği, ana alakart restaurantta alacağınız akşam yemeklerinden bazıları resmi akşam yemeği olacaktır. Gemi kuralları gereği burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun takım elbise, kadın yolcumuzun da gece elbisesi giyinmesi zorunludur. Arzu eden yolcularımız bu resmi akşamlarda ya da diğer akşamlarda yemeklerini geminin başka restaurantlarında ve açık büfesinde alma hakkına sahiptir.
 • Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.
 • Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize teslim edilecektir. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır. 
 • Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para veya değerli eşyaların kaybolmasından ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.
 • Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.
 • Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaktadır. Acil durum numarasını arayarak 24 saat boyunca acil durum hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Gemide sunulan sağlık hizmetleri ücretlidir. Nehir gemilerinde sağlık personeli bulunmamakta olup acil durumlarda ambulansların gemiye ulaşması mümkündür.
 • Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Ertesi sabah gemiden çıkış işlemleri sonrasında valizler geminin dışında bulunan istasyonlardan yolcular tarafından teslim alınacaktır.

 

İki Kişilik Odada Kişi Başı 897,00 € 'dan itibaren
2 Yetişkin Fiyatı 23,46 €