location_on

Bali Turu - Emirates Havayolları ile (5 Gece HERŞEY DAHİL) / DUBAİ TURU + VİZESİ DAHİL

YURTDIŞI TUR TEMALARI İstanbul Dubai - Bali
 • Emirates Havayolları, İstanbul
 • 5 Gece 8 Gün
 • 02 Ağustos 2021 - 11 Ekim 2021 arası 6 tur
 • Paylaş

En uygun fiyat garantisi ile Bali Turlarımıza şimdiden rezervasyon yaptır, balayı tatilini doyasıya yaşa. Endonezya'nın en çok ziyaret edilen, sahilleri ile meşhur adası Bali'de alışveriş, deniz, kum, güneş ve masaj keyfini çıkar.

 

Tur Programı

Gün İstanbul - Dubai - Bali (Geceleme Uçakta)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat öncesinde hazır bulunarak gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları ‘nın EK0122 sefer sayılı uçuşu ile 19.25 ‘de Dubai aktarmalı olarak Bali ‘ye uçuyoruz. 

Gün Dubai – Bali – Nusa Dua

Yerel saat ile 00:55 ‘de Dubai ‘ye varışımız sonrasında Emirates Hava Yolları ‘nın EK0398 sefer sayılı uçuşu ile 02:05 ‘da Bali ‘ye doğru olan uçuşumuza devam ediyoruz. Yerel saat ile 15:25 ‘de Endonezya ‘nın en çok ziyaret edilen, sahilleri ile meşhur adası Bali’ye varışımızın sonrasında, Nusa Dua bölgesindeki otelimize transfer. Odaların alınması işlemleri sonrasında dinlenmek üzere serbest zaman ve otelimizde herşey dahil konseptinde konaklama.

Gün Nusa Dua – (Öğle Yemekli Mistik Bali Turu)

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan öğle yemekli Mistik Bali Turu (75 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuza ilk olarak doğal güzellikleri ve tapınaklarının yanı sıra pirinç tarlaları ile de ünlenen Bali’deki turumuza bu pirinç tarlalarını ziyaret ederek başlıyoruz. Pirinç tarlalarına tepeden bakacağımız ve tarlalarda çalışan işçileri seyrederek fotoğraflayabileceğimiz terasa çıkacağız. Sunulacak serbest zaman boyunca hediyelik eşya satn alabilir, Sonsuzluk Salıncağı ‘nı deneyimleyebilir ve meşhur Luwak Kahvesi ‘ni tadabilirsiniz. Pirinç Tarlaları Terası gezimiz sonrasında Ubud ‘a hareket ediyoruz. Ana caddesi boyunca onlarca sanat galerisi ve zanaat pazarı bulunan Ubud’un tarihi 8. YY ‘a kadar uzanmaktadır. Aynı za-manda antik Bali ‘nin şifa merkezi olan Ubud, günümüzde de doğal ilaç ve şifa merkezi olarak adından söz ettirmektedir. Ubud gezimiz esnasında ilk olarak, gri uzun kuyruklu makakların yaşadığı Ubud Maymun Ormanı ‘nı ziyaret edecek ve yerel köy halkı için ruhani ve kültürel açıdan oldukça önemli orman tapınaklarını panoramik olarak göreceğiz. Ubud gezimiz esnasında ayrıca, birçok efsaneye konu olmuş, Lotus çiçekleri ile dikkat çeken Saraswati Tapınağı ve Ubud ’un odak noktası olarak kabul edilen Kraliyet Sarayı görülecek, Bali’nin yerel el sanatları ve hediyelik eşyalar için merkezi olarak kabul edilen Ubud sanat pazarında serbest zaman sunu-lacaktır. Lokal restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından Endonezya’nın Bali Adası ‘ndaki en büyük 2. gölü olan, muhteşem manzaralara ve büyüleyici tapınaklara sahip Bratan Gölü ‘ne doğru yola çıkıyoruz. Burada göreceğimiz Ulun Danu Bratan Tapına-ğı, Bali mitolojisinde önemli yere sahip yedi deniz tapınağından bir tanesidir. Tapınağın çevresinde dolaşırken kendinizi pek çok inan-cın simgeleriyle süslenmiş efsanenin arasında buluyorsunuz. Endonezya'da dinlerin ne kadar iç içe yaşadığının en büyük kanıtı, bura-da hem Hindular için hem Budistlerin kullandığı 2 tapınak haricinde bir de cami bulunasıdır. Sonrasında Bali ‘de turistlerin en uğrak noktalarından bir tanesi olan Candikuning Meyve Pazarı olacaktır. Yerel halkın mahsullerini tezgahlara getirdiği bu pazarda Güney Asya ‘ya ait birçok tropikal meyve ve sebzeyi tadabilir ve satın alabilirsiniz. Turumuzun ardından Nusa Dua bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

Gün Nusa Dua – (Öğle Yemekli Bali Kombi Turu)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Öğle Yemekli Bali Kombi Turu (75 Euro) programımızı düzenliyoruz. Turumuzda ilk olarak, volkanik bir yanardağ olan ve tepesindeki panorama noktasından, siyah lav şeritlerinin bıraktığı izler eşliğinde krater gölü oluşumu Batur Gölü ‘nü izleyerek fotoğraflayabileceğimiz Batur Yanardağı ‘nı ziyaret ediyoruz. Sunulacak serbest zaman ardından Tampaksiring kasabası yakınlarında bulunan bir Hindu su tapınağı olan Kutsal Su Tapınağı’nı (Tirta Empul) ziyaret ediyoruz. Ruhları arındırdığına inanılan kaynak suları ile beslenen ve içinde kutsal olmaları sebe-bi ile zarar verilmeden yaşayan balıkların bulunduğu havuz, cenaze ayinlerinin düzenlendiği özel bölümler ve bahçesinde yüzyıllık ağaçların bulunduğu tapınaktaki etkileyici ziyaretimiz sonrasında Ubud şehir merkezine ulaşıyoruz. Lokal restoranda alınacak öğle yemeği ve kişisel aktiviteler için sunulacak serbest zaman ardından turumuzun bir sonraki durağı, 11. YY’dan günümüze kadar gelen ve UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan, Fil Mağarası olarak bilinen Goa Gajah olacaktır. Hinduizm sembolleri ile süslenmiş T şeklinde yapısı bulunan tapınakta en fazla dikkat çeken objelerden biri de 1954 yılına kadar keşfedilmeyen ancak sonra-sında tapınağı meşhur kılan, güzel kadın heykellerinin bulunduğu yüzme havuzlarıdır. Fil Mağarası ziyaretimiz sonrasında Nusa Dua bölgesindeki otelimize haraket ediyoruz. Yol üzerinde turumuzun son durak noktası ise, altın, gümüş ve değerli taş el işçilikleriyle adından söz ettiren ve ünlenen Celuk Sanat Köyü (Celuk Art Village) olacaktır. Hediyelik eşya alışverişi ve kişisel aktiviteler için sunu-lacak serbest sonrasında Nusa Dua bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. 

Gün Nusa Dua

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Gün boyunca kişisel aktiviteler ve alışveriş için sunulacak serbest zamanda, bölgeyi keşfedebilir, Bali masajını deneyimleyebilir, denizin, kumun ve güneşin tadını çıkartabilir ve otelin her şey dahil konseptinde keyifli bir gün geçirebilirsiniz.  Geceleme otelimizde.

Gün Nusa Dua – (Uluwatu Tapınağı & Keçak Dans Gösterisi Ve Yemekli Bali Akşamları Turu)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Gün boyunca kişisel aktiviteler ve alışveriş için sunulacak serbest zamanda, Bali masajını deneyimleyebilir veya denizin, kumun ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Akşamüzeri arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Uluwatu Tapınağı & Keçak Dans Gösterisi ve Yemekli Bali Akşamları Turu (45 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak gün batımında Bali’nin en meşhur 6 tapınağından biri olan Uluwatu Tapınağı ‘nı ziyaret ediyoruz. Dik bir uçurumun ve falezlerin kenarına kurulmuş olan tapınağın ev sahibi maymunlar olmuş durumda. Yöre halkı için büyük bir manevi değere sahip olan ve adayı kötü ruhlardan koruduğuna inanılan Bali ‘nin sembol tapınaklarından bir tanesi olan Uluwatu Tapınağı’na gerçekleştireceğimiz ziyaretin devamında, Dünyaca ünlü görsel bir dans gösterisi olan Keçak Dansı ‘nı izleyeceğiz. Hindu dini motifleriyle ve hikayeleriyle süslenmiş dansta iyinin ve kötünün savaşı anlatılıyor. Gün batımı zamanı etrafı saran kızıl renk ile dansın kombinasyonu izleyenlerini etkiliyor. Gösteri sonrasında bölgenin canlı gece hayatına ev sahipliği yapan Kuta bölgesine hareket edeceğiz. Lokal restoranda alacağımız akşam yemeği sonrasında Bali’nin ışıltılı caddelerinde süregelen yerel hayatını gözlemleyebilecek ve eğlenceli vakit geçireceğiz. Tur sonrası otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

Gün Nusa Dua

Sabah kahvaltısının ardından otel çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Tüm gün kişisel aktiviteler, alışveriş, deniz, kum, güneş veya masaj keyfi için rehberimizin belirteceği saatte kadar serbest zaman sunulacaktır.  Lokal acente yetkilisinin belirteceği saatte Bali Denpasar Havalimanı ‘na transfer. 

Gün Nusa Dua – Dubai – İstanbul

Bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları'nın EK 399 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 00.05 ‘de Dubai ‘ye uçuyoruz. Yerel saatle 05:00 ‘de Dubai Havalimanı ‘na varışımız ardından, alanda bizleri bekleyen özel aracımızla Dubai şehir merkezine transfer. Sabah kahvaltısı için sunulacak serbest zaman ardından panoramik Dubai şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Turumuza ilk olarak “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız, Dubai’ nin ikonik simgelerinden birisi olan ‘’ Yelken Oteli’’ olarak tanıdığımız Burj Al Arab Oteli ‘ni görecek ve fotoğraf molası sunacağız. Ardından insanoğlunun en büyük mimari projelerinden biri olan, dünyanın etrafında 3 metrelik duvar örülebilecek kadar kum ve kaya kullanılarak yapımı 7 yılda 2008 yılında tamamlanan, Dünya jet sosyetesinin villalarını bulunduğu Palmiye Adası’ nı göreceğiz. Turumuzun son durağında ise, 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ’yı panoramik olarak görecek ve turumuzun tamamlanmasıyla birlikte İstanbul ‘a gerçekleşecek uçuşumuz için Dubai Havalimanı ‘na hareket edeceğiz. Emirates Hava Yolları ‘nın EK0121 sefer sayılı uçuşu ile yerel saatle 14:15 ‘de İstanbul ‘a uçuyoruz. TSİ 17:55 ‘de İstanbul Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Emirates HY tarifeli seferiyle İstanbul HL – Dubai HL – Bali HL – Dubai – İstanbul HL parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti, 
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • Bali ‘de havalimanı – otel – havalimanı transferleri ve transferler anında asistanlık hizmetleri
 • 5* Holiday Inn Resort Bali Benoa ‘da toplam 5 gece her şey dahil konseptinde konaklama, 
 • Dubai Stop Over Paketi (havalimanı karşılama + lokal rehber eşliğinde panoramik şehir turu + Dubai vizesi) 
 • Otel konaklama vergileri
 • Türkçe rehberlik hizmeti (20 kişi ve altında katılımcı bulunan tur tarihlerinde İngilizce rehberlik hizmeti sunulabilir) 
 • TÜRSAB mesleki sorumluluk güvence paketi

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış harcı (kişi başı 50 TL) 
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 
 • Programda belirtilen ekstra tur ve serbest zamanlarda yapılan kişisel aktiviteler, 
 • Otellerde minibar ve oda servisi hizmetleri,
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri
 • Seyahat sağlık güvence paketi (20 Euro)
 • Yerel otoriteler tarafından talep edilmesi halinde PCR test

 

Fiyat Tablosu

Tur Tarihi Double (Kişi Başı) Single Triple (Kişi Başı) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
02 Ağustos 2021 - 09 Ağustos 2021
5* Holiday Inn Resort Bali Benoa Vb. (Resort Room) / HERŞEY DAHİL
1.599,00 2.284,00 1.599,00 300,00 € 1.199,00 1.199,00 €
16 Ağustos 2021 - 23 Ağustos 2021
5* Holiday Inn Resort Bali Benoa Vb. (Resort Room) / HERŞEY DAHİL
1.599,00 2.284,00 1.599,00 300,00 € 1.199,00 1.199,00 €
30 Ağustos 2021 - 06 Eylül 2021
5* Holiday Inn Resort Bali Benoa Vb. (Resort Room) / HERŞEY DAHİL
1.599,00 2.284,00 1.599,00 300,00 € 1.199,00 1.199,00 €
13 Eylül 2021 - 20 Eylül 2021
5* Holiday Inn Resort Bali Benoa Vb. (Resort Room) / HERŞEY DAHİL
1.399,00 2.075,00 1.399,00 300,00 € 999,00 999,00 €
27 Eylül 2021 - 04 Ekim 2021
5* Holiday Inn Resort Bali Benoa Vb. (Resort Room) / HERŞEY DAHİL
1.399,00 2.075,00 1.399,00 300,00 € 999,00 999,00 €
11 Ekim 2021 - 18 Ekim 2021
5* Holiday Inn Resort Bali Benoa Vb. (Resort Room) / HERŞEY DAHİL
1.399,00 2.075,00 1.399,00 300,00 € 999,00 999,00 €

Fotoğraflar

Genel Şartlar

Önemli Not: Dubai ‘ye yapılacak seyahatlerde T.C. vatandaşlarından vize istenmektedir. Bu turumuzda tek girişli Dubai vizesi fiyatlara dahildir. Seyahat tarihinden 7 iş günü öncesine kadar tarafımıza vize başvurusunun yapılması gerekmektedir. Yeşil pasaport sahibi T.C. vatandaşları için vize gerekmemektedir.
Bazı Bali otellerinde özel sınıflandırma bulunduğundan, fiyat tablosundaki otel kategorilerinde Booking.com referans alınmıştır.
 

•    Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
•    Seyahat edilecek ülkede ya da ülkemizde ortaya çıkabilecek ve engel olunamayan mücbir sebeplere (deprem, afet, sel, tsunami, salgın hastalık, siyasi iç karışıklık vb.) bağlı uçuş kısıtlamaları olası halinde Acentenin turu düzenlememe / iptal etme hakkı vardır. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Acenteden alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, ancak Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Acenteden ba-ğımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Acente tarafından iptal edilmesi durumunda Acenteden herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığın-da peşinen kabul eder, Acente sorumlu tutulamaz.

 

İptal ve Değişiklik:
•    Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Acenteye yazılı olarak bildirmek ko-şulu ile cezasız iptal hakkı vardır. Misafir, gezi başlangıç tarihine 30 günden az süre kala iptal talebinde bulunması ha-linde, paket tur bedelinin tamamını ödemekle yükümlüdür, iade gerçekleşmez. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları, iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Acente ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.
•    Tur programının düzenlenebilmesi için en az 20 (yirmi) kişi katılım gerekmektedir. Katılımcı sayısı sağlanamaması durumunda, seyahat başlangıcından 21 gün önce Acentenin programı iptal etme hakkı vardır. Katılımcı sayısı sağlan-maması sebebi ile iptal edilen programlarda cezasız iptal ve iade gerçekleştirilir ya da tüketici farklı bir tur veya tarih seçerek rezervasyonunu değiştirmek istemesi halinde ortaya çıkabilecek olası fiyat farkları tüketiciye yansıtılır.
•    Acente hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sı-ra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.
•    Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildir-mekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
•    0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.
•    Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdir-de, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.
•    Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu fir-malarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
•    Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alanda-ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.
•    Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunma-yan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran an-cak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Acente sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki trans-ferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
•    Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Faz-la bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Acentenin sorumluluğunda değildir.
•    Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.
•    Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

 

Diğer Hususlar
•    Acente misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Acentenin iptal koşulları geçerli olacaktır.
•    Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire Acente tarafından bildirilecektir.
•    Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Acente tarafından bilgi verilecektir.
•    Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bil-gilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
•    Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.
•    Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir. 
•    Acente tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu ta-leplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Acente tarafından garanti edilemez.
•    Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kon-tinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
•    Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.
•    Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tara-fından onaylanması gerekir.
•    Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).
•    3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed ola-rak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart oda-ya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılır-lar.
•    Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce ha-talı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
•    2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
•    Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esna-sında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.
•    Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.
•    Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalış-maları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
•    Acente zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin program-daki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
•    Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Acente sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
•    Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur. 
•    Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Acentenin herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

 

Vize / Pasaport Uygulamaları
•    Endonezya’ya yapılacak seyahatlerde T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır.
•    T.C. vatandaşlarından Birleşik Arap Emirlikleri vizesi istenmektedir. Bu turumuzda tek girişli Birleşik Arap Emirlikleri vizesi fiyatlara dahildir. Seyahat tarihinden 7 iş günü öncesine kadar tarafımıza vize başvurusunun yapılması gerekmektedir. Dubai ‘ye yapılacak seyahatlerde Yeşil pasaport sahibi T.C. vatandaşları için vize gerekmemektedir.
•    Misafirlerimizin pasaportlarının seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
•    Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.
•    Bu turdaki ülkelere giriş için vizeden muaf olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
•    Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Acente sorumlu olmayacaktır. 
•    Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
•    18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
 

İki Kişilik Odada Kişi Başı 1.399,00 € 'dan itibaren
2 Yetişkin Fiyatı 23,05 €
Oda Başı
150€ İndirim