Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

TUR KODU: SC2

Antalya - Kaş - Likya - Fethiye - Salda Gölü Turu (3 Gece Konaklama) 1 Tekne Turu Dahil

 • 3 Gece
 • 4 Gece 5 Gün
 • Lüks Otobüsler ile

4.790,00 TL başlayan fiyatlarla

- -

 • 27.09.2023 4790.00 TRY
 • 29.09.2023 4790.00 TRY
 • 01.10.2023 4790.00 TRY
 • 04.10.2023 4790.00 TRY
 • 06.10.2023 4790.00 TRY
 • 08.10.2023 4790.00 TRY
 • 11.10.2023 4790.00 TRY
 • 13.10.2023 4790.00 TRY
 • 15.10.2023 4790.00 TRY
 • 18.10.2023 4790.00 TRY
 • 20.10.2023 4790.00 TRY
 • 22.10.2023 4790.00 TRY
 • 25.10.2023 4790.00 TRY
 • 27.10.2023 4790.00 TRY
 • 29.10.2023 4790.00 TRY
Oda 1

Antalya - Kaş - Likya - Fethiye - Salda Gölü Turu (3 Gece Konaklama) 1 Tekne Turu Dahil

Kekova Tekne Turu Dahil.
Salda Gölü Gezisi Dahil.

Antalya Köprülü Kalyonda Rafting, Düden Şelalesi, Aspendos Antik Tiyatro
Kaputaş Plajı, Kaş, Kalkan, Kekova Tekne Turu
Fethiye Gece Eğlenceleri
Babadağ Yamaç Paraşütü, Kelebekler Vadisi Tekne Turu
12 Adalar Tekne Turu, Dalış Turu, Jeep Safari Turu
Fethiye Ölüdeniz, Salda Gölü Gezisi Dahil

Tur Hareket Tarihleri:
27, 29 Eylül • 01, 04, 06, 08, 11, 13, 15, 18, 20, 22, 25, 27, 29 Ekim
Gezilecek Yerler
Antalya - Likya - Düden Şelalesi - Aspendos Antik Tiyatrosu - Kaş - Kalkan - Demre - Ölüdeniz - Gökova

Tur Programı

  1. Gün
  Gece Yolculuğu

  Araç Kalkış Noktaları:
  19:00 Beylikdüzü Migros Önü
  19:15 Avcılar Otobüs Durakları
  20:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
  20:20 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
  21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
  21:20 Kartal Köprüsü Altı (Ankara Yönü)
  21:40 Gebze Center Avm Önü
  22:20 İzmit Otogar Önü (Otogar-2 Durağı) 
  22:50 Sakarya Otogar Önü 
  24:00 Bilecik Genç Ömür Tesisleri (Eskişehir Yönü)
  03:00 Afyon Kolaylı Tesisleri
  Belirtilen kalkış noktalarından hareket ile turumuz için gece yolculuğumuza başlıyoruz.

  2. Gün
  Antalya - Düden Şelalesi - Aspendos Antik Tiyatrosu - Köprülü Kanyon’da Rafting - Kale İçi - Yivli Minare - Saat Kulesi

  Sabah erken saatlerde vereceğimiz kahvaltı molasının ardından, turizm cennetimiz Antalya’ya ulaşıyoruz. Antalya’da ilk olarak Düden Şelalesi gezimizi gerçekleştirip, Anadolu’da bulunan ve günümüze kadar en iyi korunmuş Roma Tiyatrosu olan Aspendos Antik Tiyatrosu’nu geziyoruz. Sonrasında ise Türkiye’nin en güzel doğa spor alanlarından olan her yaştan insanın rahatça yapabildiği ve bir daha asla hafızalarınızdan silinmeyecek olan Köprülü Kanyonda Rafting (Ekstra Öğle Yemeği Dahil ) yapıyoruz. Rafting etkinliğimize katılmayacak misafirlerimizin farklı bir gezi alternatifi olmadığından, restoranımızda 2,5 saat kadar beklemek zorunda olduğunu önemle hatırlatırız. Rafting sonrasında ise Antalya şehir merkezine varıyoruz. Antalya merkezdeki Kaleiçi mevkiindeki Yivli Minare ve Saat Kulesi’ni panoramik olarak görüp otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

   

  Kahvaltı: Gölbaşı Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman. Tur Ücretine Dahil Değildir.
  Öğle Yemeği: Antalya – Köprülü Kanyon’da Menü Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahil Değildir.
  Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.
  Konaklama: Antalya Otelleri

  3. Gün
  Demre - Kemer - Finike - Üçağız Köyü - Kekova Mavi Yolculuk Tekne Turu - Batık Şehir - Simena Kalesi - Tersane Koyu - Kaputaş Plajı - Demre - Kaş - Kalkan - Saklıkent Kanyonu

  Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, Kemer, Kumluca, Finike üzerinden Üçağız Köyü’ne gidiyor ve buradan bineceğimiz teknemizle Kekova Tekne Turumuza (1. Tekne Turu Fiyata Dahildir) çıkıyoruz. Kekova Adası, Hamidiye Koyu, Batık Şehir, Tersane Koyu’nu görüyor ve yüzme molaları veriyoruz. Ardından içerisinde Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesi’ni ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı buluyoruz. Tekne turumuzun ardından Kaş - Kalkan güzergâhını takip ederek Kaputaş Plajı’nda ve Kaş şehir merkezini yukardan gören bir noktada fotoğraf molası veriyoruz. (trafik durumuna bağlı olarak otobüsten görebiliriz) Ardından Saklıkent’e hareket ediyoruz. Antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarıçay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen Saklıkent Kanyonu’nda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Ardından Fethiye’de bulunan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
   

  Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.
  Öğle Yemeği: Kekova Tekne Turunda Ekstra Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahil Değildir.
  Akşam Yemeği: Otelde Set Menü Veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.
  Konaklama: Nazar Garden Otel, Yunus Otel, Doğa Otel, Grand Köse Otel vb. (Fethiye Otelleri, Ortaca Otelleri)

  4. Gün
  Yamaç Paraşütü - Tam Gün 12 Adalar Tekne Turu - En Güzel Koylarda Yüzme Molaları - Göcek Adası - Kızıl Ada - Katrancı Adası - Tavşan Adası - Şövalye Adası - Yassıcalar Adası - Jeep Safari - Dalış - Fethiye Barlar Sokağı Turu

  Dileyen misafirlerimiz sabah kahvaltısından önce Ekstra Ücret Ödeyerek Yamaç paraşütü yapıp kahvaltı için otelimize gelebilirler. Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, rehberimizle buluşarak, gün içerisinde yapılabilecek aktivitelerin detaylarını öğreniyoruz, bu bilgiler ışığında alternatif turlardan birine katılabilirsiniz.

  1. Alternatif: Ekstra Tam Gün On İki Adalar Mavi Yolculuk Tekne Turu Öğle Yemeği Dahil: Rehberimizin belirleyeceği saatte otelden ayrılarak Fethiye merkeze ulaşıyoruz. Fethiye’nin ve Göcek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız On İki Adalar Tekne Turu’muza (4. Tekne Turu Ekstra) çıkıyoruz. Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcalar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalardaki yüzme molalarımızın ardından Fethiye şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz.

  2. Alternatif: Ekstra Tam Gün Fethiye Dalış Turu Öğle Yemeği Dahil: Bize özel gönderilen transfer aracımızla, dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS, PADI, SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrasında, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz için “Keşif Dalışı” ve de profesyonellere yönelik dalışlar yapılacaktır. Gün boyu sürecek bu aktivitemizde, aynı zamanda tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip, Fethiye’nin mavi sularında yüzme şansı bulacaksınız. (Ekstra )

  3. Alternatif: Ekstra Tam Gün Fethiye Jeep Safari Öğle Yemeği Dahil: Bu ekstra turumuzda kullanacağımız jeepler, sabah rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize gelecekler ve bizi alacaklar. Aktivitemiz Fethiye Akdağ’da gerçekleşecektir. Etkinliğimiz esnasında su savaşları yaparken çok ama çok eğleneceğiz. Su savaşlarının ardından Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonu`na ulaşıyoruz. Toros Dağları`nın gölgesindeki bu muhteşem kanyonun içerisine girerek buz gibi sularında kısa bir yürüyüş yapacağız. Arzu eden misafirlerimiz de ya sıcak çaylarını yudumlayabilir ya da zipline, bungee jumping, ringo rafting gibi aktivitelerden yararlanabilirler. Sonrasında Gizlikent Şelalesi’ni görüp Yakapark’a çıkıyoruz. Mis gibi çam ve ceviz ağaçlarının kokusunda alabalıkları buz gibi havuzlarda sevdikten sonra gezimizi tamamlayacağız. (Ekstra )

  4. Alternatif: Ekstra Tam Gün Kelebekler Vadisi Mavi Yolculuk Tekne Turu Öğle Yemeği Dahil: Dileyen misafirlerimizle birlikte Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Plajı’na gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle Ölüdeniz’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyor ve ilk olarak Kaplan Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne gidiyoruz. Vadi içinde yürüyüş yapabilir ya da eşsiz denizin keyfini çıkarmak üzere sahilde vakit geçirebilirsiniz. Tekne turumuz esnasında Gemiler Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu’nda yüzme molaları vereceğiz. (Ekstra)

  Alternatif: Babadağ Yamaç paraşütlerinin Yapıldığı Yere Teleferik ile Gidiş Dönüş Ekstra.

  Tüm gezilerimizin ardından otelimize geri dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimizle birlikte Fethiye Barlar Sokağı turuna çıkıyoruz (Ekstra).
   

  Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.
  Öğle Yemeği: Ekstra Turlarda Alınacaktır. Ekstra Turlara Dahildir.
  Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.
  Konaklama: Nazar Garden Otel, Yunus Otel, Doğa Otel, Grand Köse Otel vb. (Fethiye Otelleri, Ortaca Otelleri)

  5. Gün
  Fethiye - Ölüdeniz Yüzme Molası - Salda Gölü - Burdur Gölü - Gül Bahçeleri veya Lavanta Bahçeleri - Afyonkarahisar - Bozüyük - İzmit - Gebze - İstanbul

  Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Ölüdeniz'e gidiyoruz ve yüzme molası veriyoruz bu arada Yamaç paraşütü yapmak isteyen misafirlerimiz bu aktiviteden faydalanabilirler, daha sonrasında yönümüzü dünyanın cennet bir köşesi olan Maldivlerine benzetilen ve muhteşem görüntüsü ile doğası ile bizi karşılayan Salda Gölüne ulaşıyoruz burada rehberimiz sizlere serbest zaman verecekler dileyen misafirlerimiz gölün tadını çıkarabilirler, öğle yemeğimiz için vereceğimiz kısa bir molanın ardından Burdur gölünü otobüsümüzden Panoromik olarak görerek mayıs aylarının sonunda ve haziran ayı başlarında Ispartanın Gül Hasadını görebilir veya Ağustos ayının sonuna kadar Lavanta Bahçelerinde bol bol resim çekebilir ve dilediğiniz kadar alış veriş yapabilirsiniz, Afyon ilimizde Kolaylı Dinlenme tesislerinde ve Bozüyük Genç Ömür dinlenme tesislerinde vereceğimiz molalar sonrasında sizleri aldığımız noktalara bırakarak turumuzu tamamlıyoruz, sizlerin hafızlarında kalacak onlarca hatıraları ardımızda bırakarak turumuzu tamamlıyoruz başka bir turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
   

  Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.
  Öğle Yemeği: Salda Gölü Serbest Menü (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Afyon Kolaylı Tesisleri (Ekstra)
  Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.

  Önemli Not: Tekne turlarında belirtilen yüzme noktaları; hava, rüzgar, dalga vb. koşullar gereği, tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir.

Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk YatakÇocukTaksitler
  27.09.2023 - 01.10.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »
  29.09.2023 - 03.10.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »
  01.10.2023 - 05.10.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »
  04.10.2023 - 08.10.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »
  06.10.2023 - 10.10.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »
  08.10.2023 - 12.10.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »
  11.10.2023 - 15.10.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »
  13.10.2023 - 17.10.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »
  15.10.2023 - 19.10.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »
  18.10.2023 - 22.10.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »
  20.10.2023 - 24.10.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »
  22.10.2023 - 26.10.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »
  25.10.2023 - 29.10.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »
  27.10.2023 - 31.10.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »
  29.10.2023 - 02.11.2023Müsait9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  12.580,00 TL
  6.290,00 TL
  9.580,00 TL
  4.790,00 TL
  0 - 5 Yaş 2.690,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.690,00 TL
  Taksitler »

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Araçlarla Ulaşım
 • Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otellerde 3 Sabah Kahvaltısı
 • Otellerde 3 Akşam Yemeği
 • Fethiye Ölüdeniz Gezisi Dahildir. 
 • Salda Gölü Gezisi Dahildir.
 • Kekova Tekne Turu
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • 1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Öğle Yemekleri,
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Organizasyonlar
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Önemli Bilgiler

Ekstra Turlar
350 TL Köprülü Kanyon Raftinğ Öğlen Yemeği Dahil
450 TL12 Adalar Tekne Turu + Öğlen Yemeği
450 TL Jeep Safari Turu + Öğlen Yemeği
750 TL Dalış Turu + Öğlen Yemeği
2.000 TL Yamaç Paraşütü
* Ekstra olarak belirtilen fiyatlarda, bölgede oluşabilecek fiyat farklılıklarından acentemiz sorumlu değildir.

* Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Tatilmil misafirleri Tatilmil sorumluluğundadır.

 

 • Tur bilgilendirmeniz (rehber bilgisi, araç bilgisi, kalkış noktaları vb.) turunuzun hareketinden 1 gün öncesinde yapılacaktır. Bilgilendirmenin tarafınıza ulaşmaması durumunda lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.
 • Turlarımız, partner acentelerimizin ve tedarikçilerimizin turları ile birleşebilir.
 • Ekstra olarak belirtilen fiyatlarda, bölgede oluşabilecek fiyat farklılıklarından acentemiz sorumlu değildir.
 • Rehber Gerekli Gördüğü Takdirde, Programa Sadık Kalmak Şartı ile Programın Öncelik Sırasını Değiştirebilir.
 • Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Acentede saklıdır. 
 • Tatilmil tarafından tur yeterli sayıya ulaşamadığı durumlarda, misafire bilgi verilerek misafirin isteğine göre tur bir sonraki tarihe ertelenebilir veya iptal edilebilir. Ya da en yakın hareket noktasına biletleme yapılarak misafirin tura katılımı sağlanabilir. Böyle bir durumda Acente misafirine öncesinden arama, sms veya e-posta yoluyla bilgi vermekle yükümlüdür. Böyle bir durumda misafirin hak talebi hakkı doğmaz. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. 
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri bir paket halindedir ve ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre geziler vb. haklar geri iade edilemez.
 • Çocuk fiyatı, iki yetişkin ile aynı odada konaklama şartı ile tek çocuk için geçerlidir.
 • Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, otele göre açılır kapanır ek yatak veya sofa bed tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır.
 • Mola yerlerimiz yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevkii ve hizmet standartları açısından aynı kalmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb. gibi durumlarda rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Turumuzda mücbir sebeplerden dolayı (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerin tur sırasında rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları halinde tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmil sorumlu değildir. Böyle bir durumda misafirin hak talebi doğmaz
 • Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. En ön veya en arka gibi özel koltuk seçimi yapılmamaktadır. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.
 • Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuklar rehber ve yardımcısına aittir.
 • Tur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler tahmini olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden Acente sorumlu değildir.
 • Misafirlerimizi tur bitiminde aldığımız durakların karşı istikametinde indirilecektir. Farklı bir noktada inmek için araç personellerine lütfen ısrarcı olmayınız.
 • 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılarak rotasyon uygulaması gerçekleştirilir.
 • Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez. 
 • Müze Kart ve müze ören yeri girişleri tur ücretine dahil değildir. Tüm müze girişleri misafirler tarafından ödenir.
 • Hava muhalefeti nedeni ile oluşabilecek değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Tur hareketine 1 gün kala tarafınıza rehber, havayolu, saat bilgileri ve buluşma detaylar iletilecektir.
 • Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir, bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.
 • Tur programlarımız sezonluk hazırlanmaktadır. Turun hareket tarihine göre gezi planlamasındaki ziyaret günleri farklılık gösterebilir. Müze ve Ören yerlerinin; özel gün, restorasyon, tadilat, kısmi onarım vb. sebeplerle kapalı olması sebebiyle ziyaretleri gerçekleşemeyebilir.
 • Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Ekstra tur fiyatları dönemlere göre değişebilir. Böyle bir durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
 • Evrakları eksik olan misafirlerin, tura katılımında çıkabilecek sorunlardan Acente sorumlu tutulamaz ve tur kalkışını geciktiremez. Bu durumda, kişi veya kişilerin tüm tur ücretinin tamamı yanar ve iadesi mümkün olmaz.
 • Belirtilmiş olan fiyatlar kontenjan doluluğu ile birlikte değişkenlik gösterebilir.
 • Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında) hava durumu , yol durumu, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb. gibi durumlarda rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatname seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Kalkış noktaları için belirlenen saatlerde trafik, kaza vb. gibi rötar durumlarında gecikmeler yaşanabilir.
 • Tur katılan misafirlerimiz sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Tur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler tahmini olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden Tatilmil sorumlu değildir.
 • Trafik kanunu gereği araçta bulunan tüm misafirlerimiz seyahetleri boyunca emniyet kemeri takması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Tatilmil sorumlu değildir.
 • İlk gün gezi otele girmeden başlayacağı için yanınızda bulundurmanız gereken eşyalarınızı ayrı bir şekilde hazırlayınız.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde uzun yollar kat edilebilir. Gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından araç içerisinde yapılacaktır.
 • Öğle yemekleri yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Turlarımızın başlangıç ve bitiş rotası bölge yoğunluğuna göre belirlenmektedir. Turumuz başlamadan kesinleşmiş rota başlangıç ve bitişini, misafirlerimiz diledikleri takdirde 2 gün öncesinde iletişime geçerek öğrenebilirler.
 • Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.  
 • Acente Yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar. 


Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar
Otobüsler: 32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır. Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: 20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır. İsuzu Turkuaz, Otokar Mega
Minibusler: 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır. Vw Crafter, Mercedes Sprinter

Tüm misafirlerimiz, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

Yorumlar